Skocz do zawartości

Historia edycji

inmar

inmar

Ja się zainteresowałem rekuperatorem ściennym jako lek na podwyższoną wilgotność.Choć nie jest ona wysoka bo około 65% to przy oknach od zeszłego roku pojawia mi się pleśń w narożnikach i woda skrapla się na oknach,nie są za nowe.I tak się zastanawiam czy warto.

Drugi temat to sypialnia,kupiłem miernik z różnymi funkcjami i mam tam  średnio 65% wilgotności + wysokie stężenie rano CO2 ,nawet przekraczające 2400ppm.Nie wiem co z tym zrobić,czy ten ścienny wart jest uwagi ?

 

Przykład https://allegro.pl/oferta/rekuperator-scienny-eberg-requ-100-30-m3-h-pilot-10492398992?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=NmE2ZjQ4ZWEtZDM3ZS00ZDRlLTllZDAtYmM3NjdjZTI2ZTAzAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=82a1dbbb-0876-4c9e-a37a-fd40474a05f3

 

inmar

inmar

Ja się zainteresowałem rekuperatorem ściennym jako lek na podwyższoną wilgotność.Choć nie jest ona wysoka bo około 65% to przy oknach od zeszłego roku pojawia mi się pleśń w narożnikach i woda skrapla się na oknach,nie są za nowe.I tak się zastanawiam czy warto.

Drugi temat to sypialnia,kupiłem miernik z różnymi funkcjami i mam tam  średnio 65% wilgotności + wysokie stężenie rano CO2 ,nawet przekraczające 2400ppm.Nie wiem co z tym zrobić,czy ten ścienny wart jest uwagi ?

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.