Skocz do zawartości

Historia edycji

klossowski

klossowski

A ja mam takie pytanie. Ile jest tych pastylek w komplecie? Bo chyba nie jedna, którą trzeba za każdym razem myć i wykonanie kilku testów na raz byłoby chyba kłopotliwe.... Ja zawsze zaczynam od jodu, który czeka 20 min, w tym czasie leci PO4 10 min i NO3 najszybszy, bo 3 minuty, czasami jeszcze Ca i kH zrobię zanim wyniki na jod się pojawią :D

klossowski

klossowski

A ja mam takie pytanie. Ile jest tych pastylek w komplecie? Bo chyba nie jeden, który trzeba za każdym razem myć i wykonanie kilku testów na raz byłoby chyba kłopotliwe.... Ja zawsze zaczynam od jodu, który czeka 20 min, w tym czasie leci PO4 10 min i NO3 najszybszy, bo 3 minuty, czasami jeszcze Ca i kH zrobię zanim wyniki na jod się pojawią :D

klossowski

klossowski

A ja mam takie pytanie. Ile jest tych magnesów w komplecie? Bo chyba nie jeden, który trzeba za każdym razem myć i wykonanie kilku testów na raz byłoby chyba kłopotliwe.... Ja zawsze zaczynam od jodu, który czeka 20 min, w tym czasie leci PO4 10 min i NO3 najszybszy, bo 3 minuty, czasami jeszcze Ca i kH zrobię zanim wyniki na jod się pojawią :D

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.