Skocz do zawartości

Historia edycji

MichałAsia

MichałAsia

Mam ReefLed 50 nad Red sea max nano, lampę od pierwsze strzała połączyłem z telefonem, powiedziałbym że jest mniej problematyczna od maxspect ethereal 130w którą miałem w innym zbiorniku, wystarczy zainstalować aplikacje i wykonywać wskazane działania aż dojdziesz do momentu że będziesz mógł mieć lampę sparowaną z telefonem jednocześnie mając połączenie internetowe. Lampa cichutka, praktycznie nie słyszalna, jedynie zasilacz się grzeje. Do takiej kostki polecam bardzo, miałęm też wcześniej kesilla 360 ze sterownikiem więc mam jakieś tam porównanie, kessil był najlepszy jeśli chodzi o światło i bliki w wodzie.

70.jpg

80.jpg

90.jpg

MichałAsia

MichałAsia

Mam ReefLed 50 nam Red sea max nano, lampę od pierwsze strzała połączyłem z telefonem, powiedziałbym że jest mniej problematyczna od maxspect ethereal 130w którą miałem w innym zbiorniku, wystarczy zainstalować aplikacje i wykonywać wskazane działania aż dojdziesz do momentu że będziesz mógł mieć lampę sparowaną z telefonem jednocześnie mając połączenie internetowe. Lampa cichutka, praktycznie nie słyszalna, jedynie zasilacz się grzeje. Do takiej kostki polecam bardzo, miałęm też wcześniej kesilla 360 ze sterownikiem więc mam jakieś tam porównanie, kessil był najlepszy jeśli chodzi o światło i bliki w wodzie.

70.jpg

80.jpg

90.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.