Skocz do zawartości
dadario

Black friday 2020-2021

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Irmina napisał:

nie w tym miejscu - jak jesteś w koszyku przy podsumowaniu jest okienko"Mam kupon rabatowy"  - zaznaczasz go i wpisujesz BF2020 , zatwierdzasz i rabat się pojawia -ponizej już po wpisaniu kodu BF2020

Instr 2.jpg

Dzięki, na innej przegladarce działa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie może jaka jest różnica pomiędzy poniższymi pompami

  • Dozownik Akwarystyczny - Doser AT-1 Plus Aqua-Trend
  • Dozownik akwarystyczny Doser AT-1
  • Dozownik akwarystyczny Doser AT-1 V2

m9B8diSm.png

Na stronach producenta jest jedynie Dozownik akwarystyczny Doser AT1 Plus v2


de1c89e836a1904c6acee4e1c5622207u1839a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ryzyk.fizyk W opisach na stronie CH są widoczne różnice. AT1 miał słabsze (wydajnościowo) pompki. At1 plus dostał względem at1 możliwość pomiaru pH i temperatury jak i informowania o zużyciu płynów jak i ciut mocniejsze pompki. At1 V2 ma to wszystko + jeszcze wydajniejsze pompki. Którego nie kupisz i tak będziesz zadowolony bo dozowniki AT są po prostu bdb jakościowo i przemyślanym urządzeniem.

Edytowane przez MecenasSlonejWody (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jadwiga Morska 25% na wsio.Polecam korale cudne
Tylko że też ceny podkręcone [emoji14]

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Jadwiga Obserwuję kilka korali i nie widziałem żeby ceny się zmieniły na BF

 

Za to w erybka ceny podnieśli sporo korali żeby dziś zrobić przecenę. Oczywiście komentarze skasowali już na


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, =Fresz= napisał:

Tylko że też ceny podkręcone

Ja wczoraj patrzyłem w erybie na koralię - w promocji droższa o dychę niż bez promocji gdzie indziej. I w ten oto sposób moje kilka stówek (bo kilka innych drobiazgów też potrzebowałem) ich ominęło. O ile na codzień nie kieruję się tylko ceną, to takie black-frajerdajowe wałki trzeba tępić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja wczoraj patrzyłem w erybie na koralię - w promocji droższa o dychę niż bez promocji gdzie indziej. I w ten oto sposób moje kilka stówek (bo kilka innych drobiazgów też potrzebowałem) ich ominęło. O ile na codzień nie kieruję się tylko ceną, to takie black-frajerdajowe wałki trzeba tępić.
No ja w JadwidzeMorskiej rozglądałem się za bakteriami specisl blend 431ml i są po 95zł a gdzie indziej mogę je kupić za 75zł z wysyłką za free hehe

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja prawie ze wszystkiego co chciałem kupić na zapas zrezygnowalem. Takie ceny to są na co dzień praktycznie więc po co wywalać kasę. Kiedyś potrafiłem brać na rok a teraz nie ma sensu. Znam ceny produktów, których kupuję i widzę co się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Frajer  - bardziej  trafiona nazwa :clowning


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda w erybie produkty AF przed BF - 33% dziasiaj juz tylko 25%

wygrywa Trzmiel gdzie AF ceny wyjściowe grubo ponad katalog ale 30% się chełpią

 

Jadwiga zgadza sie, życie nic sie nie zmieniło ale ceny na hardware grubo ponad katalogowe ceny

Przykładowo hydraulika 32 mm po ich rabacie dalej droższa niz w innych sklepach bez promek

Edytowane przez Yarccom (wyświetl historię edycji)

1a0ce180c548df629102e55854e0d745u1476a17

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam Wasze komentarze, to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Nie podoba się, bo gdzieś jakaś rzecz jest taniej do kupienia...... A co? W każdym sklepie ma być najtaniej? W jaki sposób? W Erybie niesamowite scoly po 6 stów, xanthurum poniżej 400, loretka 140, wczoraj były test ICP po 56 zł! Ceny w sklepie, który zatrudnia ludzi i płaci podatki  20-30% niższe niż oferują Janusze biznesu na Bandzie. :banghead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, =Fresz= napisał:

Tylko że też ceny podkręcone emoji14.png

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

nie sa podkrecone,wrzucilem do koszyka z 1,5 tygodnia temu wiec po co pieprzy...takie glupoty.pisze o koralach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę luzu proponuje i mniej spinek. 

Black Friday to zwyczaj (całkiem nowy zresztą) a nie obowiązek sprzedawców. Jeśli kogoś obraża 5% zniżki to niech poczeka do przyszłego tygodnia. 


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, klossowski napisał:

Jak czytam Wasze komentarze, to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Nie podoba się, bo gdzieś jakaś rzecz jest taniej do kupienia...... A co? W każdym sklepie ma być najtaniej? W jaki sposób? W Erybie niesamowite scoly po 6 stów, xanthurum poniżej 400, loretka 140, wczoraj były test ICP po 56 zł! Ceny w sklepie, który zatrudnia ludzi i płaci podatki  20-30% niższe niż oferują Janusze biznesu na Bandzie. :banghead

Leć  bierz , jeszcze napiwek zostaw . 
Nie chodzi tu o ceny  jako takie tylko dymanie ludzi   , lawirowanie cenami ,i ogólne  bezczelne  stwierdzanie nieprawdy    .
Jakoś są sklepy gdzie mają pracowników  i nie dość  że tak nie robią to jeszcze mają najtaniej bez żadnych  "fajer dni " . 
 


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@klossowski
co się tak bulwersujesz? Sam lubię ten sklep, ale jak widzę pompę za 125zl po "obniżce" z 139, gdzie kilka dni temu kosztowała 100 z groszami, to sory ale pokazuję palec i kupuję w plantice (a nie na żadnym bandzie) za 110 bez promocji. I nie chodzi o te kilka zł, ale o próbę robienia mnie w ch... Sklep ma prawo ustalać ceny jak mu pasuje, a moje prawo kupować gdzie mi pasuje, jak również oceniać różne cwaniackie zagrywki. Na rybkę się nie obrażam, bo liczę że po cyrku frajerdajowym wrócą do normalnych praktyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, =Fresz= napisał:

Tylko że też ceny podkręcone emoji14.png

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

Potrafisz pokazać konkretne przykłady? Bo ja jestem gotów dać głowę że ceny na te korale, które obserwuję od miesiąca (ostatniego wyjazdu tam), są takie same.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W erybie ceny stacjonarnie oraz na stronie są różne. Dziś kupowałem krewetki czyszczące po 50zł. Także ten.

Czasami opłaca się poczekać jak i tak to coś miało się kupować a czasem nie. Warto przeglądać i porównywać oferty :)


Było 30l >> 112l + 45l >> 375l >> 490l >>

Jest 637l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

19 minut temu, 9866666 napisał:

W erybie ceny stacjonarnie oraz na stronie są różne. Dziś kupowałem krewetki czyszczące po 50zł. Także ten.

To normalne bo trzeba doliczyć koszt wysyłki. Jednak dalej twierzdzę, że to black-frajer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast narzekać pochwalcie się, co kto upolował.

ja parkę manarynów wspaniałych w cenie 140zł + 5 akropor z Jadwigi.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33% na produkty Af to dużo,  typu bakterie, jod, potas, micro itd zwłaszcza buteleczki 50ml

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, katani napisał:

Zamiast narzekać pochwalcie się, co kto upolował.

To ja się pochwalę

GQ8YlfUm.jpg

goMZzuam.jpg

zHT3a0Cm.jpg

XuJAUVQm.jpg

Oprócz tego 25kg soli AF i Aqua Trend Doser AT1 Plus V2


de1c89e836a1904c6acee4e1c5622207u1839a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, RYSIEK RRR napisał:

Czary mary i w koszyku robi się już 60,30 zł :),oferta z coralhouse .

127725312_138329844394368_7250469994562133644_n.jpg

A patrzyłeś pojemność jaka Ci wpadła do koszyka? Bo z tego co widzę na stronie to po pierwsze ten produkt nie jest dostępny, a po drugie to wchodząc w zawartość linku ładuje się inny produkt...

image.png.9cf9e834bc073ea3303e8bbde49ffe13.png


Akwarium 500L [brutto]. Filtracja: odpieniacz OCTO Regal 200-S, rollermat RedSea Reefmat 1200, media LR + Kulki + Life Bio Fil, Algae Scrubber DYI. Sprzęt: pompa obiegowa OCTO VarioS 8, cyrkulacja 2x Ecotech VorTech MP40qd + AI Orbit4, oświetlenie Orphek Atlantik iCon + 2x OR3 Blue Sky 90, reaktor wapnia OCTO CalReact 200 + Kamoer FX-STP2, komputer Neptune Systems Apex + Trident. 

https://nano-reef.pl/forums/topic/108597-360l-moja-pierwsza-rafa/

https://nano-reef.pl/forums/topic/121977-500l-fafarafa-ver2/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.