Skocz do zawartości
jacgues

AI Hydra vs Evergrow / Reefbreeder vs ATI Straton - Porównanie lamp

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zastanawiam się miedzy trzema produktami:
AI Hydra 32HD  vs  Evergrow / Reefbreeder Photon V2  (ta druga występuje pod kilkoma nazwami) vs ATI Straton

Zastanawiam się czy ktoś z was miał porównanie któryś z tych produktów (lub ewentualnie starszych modeli).

Zalety Hydry: Ma WiFi, lepsze oprogramowanie i tego typu bajery jak wzmacnianie światła ponad 100% mocy na kanał. Do tego mam wrażenie, że po prostu wizualnie dla oka jest najciekawszą pozycją spośród mi znanych.

Evergrow / Reefbreder: Super stosunek cena : moc (w tym cena : PAR), design w postaci jednego, dużego panelu, gotowe do powieszenia, podobno ciche chłodzenie

ATI Straton: Najlepsze krycie w szerokich zbiornikach, gotowe do powieszenia, pasywne chłodzenie, w Niemczech jest sporo akwariów SPS prowadzonych na tych lampach


Nie ukrywam, że poza aspektami użytkowymi ważne jest dla mnie to, jak akwarium estetycznie wygląda pod daną lampą - innymi słowy jak widmo widzialne jest odbierane przez oko i  efekt WOW, których można uzyskać (bliki itp.)

 

Edytowane przez jacgues (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, jacgues napisał:

Ma WiFi, lepsze oprogramowanie

wejsc w sklep google :) wpisz MyAI i poczytaj opinie odnośnie tego oprogramowania :D mnie ostatnio już gotuje niestety 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, PiotrekAT napisał:

wejsc w sklep google :) wpisz MyAI i poczytaj opinie odnośnie tego oprogramowania :D mnie ostatnio już gotuje niestety 

Ale, że co? 

Działa idealnie od roku z dostępem zdalnym w chmurze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, FajnyRadziu napisał:

Ale, że co? 

Działa idealnie od roku z dostępem zdalnym w chmurze. 

od pół roku mogę się z hydrami 26 połączyć tylko przez kompa :), aplikacja myśli myśli myśli i wywala mi ze nie jestem połączony z lampa (mimo że jest ) i tak w kółko mimo resetu do ustawień fabrycznych etc

Wiele osób ma ten sam problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kilku miesięcy i ja mam ogromny problem z aplikacja AI.

Kiedyś działała idealnie, od którejś aktualizacji  jest fatalnie na androidzie (natomiast łącząc się przez linuksa na PC,  wciąż działa idealnie)

Edytowane przez Felix (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.