Skocz do zawartości

Historia edycji

Moljzesz

Moljzesz

W dniu 14.12.2020 o 22:16, sumka33 napisał:

Piotrku jak dozujesz/korygujesz siarkę?

Przy użyciu siarczanu sodu czy siarczanu magnezu uwzględniając ewentualną korektę magnezu przy dodaniu? 

Bardzo mnie zaciekawiło ostatnie zdanie :) Czy obserwowałeś ten efekt u siebie czy informację zasięgnąłeś również w innym źródle.

Jakie testy Piotrek masz na myśli?

Jeżeli chodzi o testy to chyba tylko icp. Miałem bardzo niski poziom siarki i olałem sprawę bo jak gdzieś kiedyś wyczytałem na tym forum siarka nie ma znaczenia a jednak jest zupełnie odwrotnie. Walczyłem z utratą tkanki i tą szybką i powolną, kąpiele w dipach nie dawały efektu, dopiero kolega morszczak mnie uświadomił, że siarka jest ważna, uzupełniłem i się uspokoiło. Informacje na ten temat czyli siarki, można również znaleźć w sieci, np  Fauna Marin o tym pisze. Podawałem siarkę 

S Triton - 2,25 ml podnosi o 1mg/l w na 100l

@patrykpyka1995

Moljzesz

Moljzesz

W dniu 14.12.2020 o 22:16, sumka33 napisał:

Piotrku jak dozujesz/korygujesz siarkę?

Przy użyciu siarczanu sodu czy siarczanu magnezu uwzględniając ewentualną korektę magnezu przy dodaniu? 

Bardzo mnie zaciekawiło ostatnie zdanie :) Czy obserwowałeś ten efekt u siebie czy informację zasięgnąłeś również w innym źródle.

Jakie testy Piotrek masz na myśli?

Jeżeli chodzi o testy to chyba tylko icp. Miałem bardzo niski poziom siarki i olałem sprawę bo jak gdzieś kiedyś wyczytałem na tym forum siarka nie ma znaczenia a jednak jest zupełnie odwrotnie. Walczyłem z utratą tkanki i tą szybką i powolną, kąpiele w dipach nie dawały efektu, dopiero kolega morszczak mnie uświadomił, że siarka jest ważna, uzupełniłem i się uspokoiło. Podawałem siarkę 

S Triton - 2,25 ml podnosi o 1mg/l w na 100l

@patrykpyka1995

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.