Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

21 minut temu, klossowski napisał:

A masz może goniopory? Słyszałem, że one potrzebują sporo azotanów, ale nie wiem, czy to nie jakiś kolejny mit. 

Chyba zależy od gatunku :) Ja mam azotany 2-5, djobutensis fioletowa chce wybuchnąć taka nadęta, czerwona całkiem nieźle się ma a zielone padły mi z 3 a 2 wegetują. Chyba bardziej od innych "lokalnych" warunków zależy. Pozdr., tomko

tomko

tomko

21 minut temu, klossowski napisał:

A masz może goniopory? Słyszałem, że one potrzebują sporo azotanów, ale nie wiem, czy to nie jakiś kolejny mit. 

Chyba zależy od gatunku :) Ja mam azotany 2-5, djobutensis fioletowa chce wybuchnąć taka nadęta, czerwona całkiem nieźle się ma a zielone padły mi z 3 a 2 wegetują. Chyba wardziej od innych "lokalnych" warunków zależy. Pozdr., tomko

tomko

tomko

17 minut temu, klossowski napisał:

A masz może goniopory? Słyszałem, że one potrzebują sporo azotanów, ale nie wiem, czy to nie jakiś kolejny mit. 

Chyba zależy od gatunku :) Ja mam azotany 2-5, djobutensis chce wybuchnąć taka nadęta, czerwona całkiem nieźle się ma a zielone padły mi z 3 a 2 wegetują. Chyba wardziej od innych "lokalnych" warunków zależy. Pozdr., tomko

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.