Jump to content
Coltrane

(S)(Szczecin) Akwarium 920l

Recommended Posts

Akwarium wykonane przez akwarium Szczecin. Wymiar 135x85x80cm szkło 15mm optiwhite. Akwarium ma rok. Stan idealny. W zestaw wchodzi zbiornik główny, sump, dolewka 105litrow, stelaż, zabudowa, instalacja elektryczna, instalacja hydrauliczna. Rewizja 50mm, zrzut 40mm, powrót 2x32mm. Miejsce pod rollera, duży odpieniacz, 50l siporaxu i 2 pompy obiegowe. Instalacja elektryczna ma dodatkowa sekcje pod pompy cyrkulacyjne i oświetlenie w górnej części zabudowy oraz możliwość podpięcia zasilania awaryjnego pod dowolne grupy sprzętu. Dolna cześć projektowana przez Reefguard. Akwarium praktycznie bezobsługowe i wygodne. Podmianki ograniczają się do wciskania guzików. Duży przelew do komina z profesjonalnymi grzebieniami D-D umożliwiają obieg na poziomie 30tys l/h akwarium było projektowane pod ukwialy bez pomp cyrkulacyjnych tylko obiegowe. Sump podpięty pod kanalizacje i wodę bieżąca. Sprzedaje bo córka mnie meczy o koniki morskie a to zupełnie inny system będzie. Sps prowadziłem od 2013r i czas na zmianę. Odbiór osobisty. Szkło ma 3rysy produkcyjne od nowości których nie dam rady uchwycić na zdjęciu. Na sucho można je zeszlifować.
Elektryka kosztowała 1tys, hydraulika 1,5tys.

4000zł Mega okazja.

cf1a429b49f67.jpg

4ff8158b3fc1c.jpg

88314d3670866.jpg

09476c7a27a10.jpg

a7a2c543556af.jpg

dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.