Skocz do zawartości
arrowb

Worki siporax

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

kupiłem ostatnio worki na siporax, ale nie budzą mojego zaufania. Wyglądają jak worki na ziemniaki, czy można ich używać - używa ktoś?

Sklep sprzedaje jako worki na siporax.

29FD485D-BA90-44E9-B328-40D8F4B38F45.jpeg


Pozdrawiam Bartosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to zwykły worek raszlowy wykonany z polipropylenu. Niezły ten sklep...

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem mega zaskoczony gdy przyszły. 


Pozdrawiam Bartosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartku.. chyba mnie pamięć nie myli. Co do worków pochwal się po ile kupiłeś. U mnie na sklepie po parę groszy je sprzedajemy.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Marqo napisał:

Co do worków pochwal się po ile kupiłeś. U mnie na sklepie po parę groszy je sprzedajemy.

W Salariasie są mniejsze po 3, większe po 3.5. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha też je kiedyś kupiłem ;) ale leżą nadal nie wykorzystane, nie wzbudziły zaufania.

Jak przyszły to sam z siebie się śmiałem, zresztą nadal tak jest gdy tylko sobie przypomnę mój jakże udany zakup.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, chwialek napisał:

Jak przyszły to sam z siebie się śmiałem, zresztą nadal tak jest gdy tylko sobie przypomnę mój jakże udany zakup.

To tak samo jak ja, z tą różnicą, że ja to kupiłem do panelu w 100 l akwarium :lol:

Ale moje się nie zmarnowały, dałem mojemu ojcu na cebulę z ogródka i był bardzo zadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Worek jak worek, nie wysypie się. Ale z tego co wiem to w sklepie rolniczym najmniejsze (chyba takie co na zdjęciu) są po 25-30gr za sztukę. Tylko w paczce jest 50szt i noe każdy rolniczy sprzedaje je po sztuce. Ale lepsze są takie 

https://allegro.pl/oferta/200-szt-poliestrowa-zlewozmywak-siatkowy-worek-si-10036253019?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_UZSD_pla_supermarket_utrzymanie_czystości_supermarket_cleaning_nca&gclid=Cj0KCQiAoab_BRCxARIsANMx4S5x2hCkaOB2o8onKWur_W2d6kVFC9Rasbp-ubudGsvQ9YjBIm5zzYEaApvtEALw_wcB 

I wychodzą jeszcze taniej. Ale fakt jest taki że niektóre sklepy to mają marżę w tysiącach %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej...

Ja mam Siporax od Sera i sa one sprzedawane w siateczce o duzych otworach, dwa litry, dwie siateczki, jednak po dlugim czasie zaczely sie rozpuszczac i do dzisiaj nie wiem jak to sie moglo stac i co tam zaszla za reakcja...

 


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem ostatnio w Salariasie po 3 zł.  Byłem mocno zaskoczony tym co przyszło. Ale mimo tego włożyłem siporax i do sumpa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.