Skocz do zawartości

Historia edycji

Słony leszcz

Słony leszcz

Myślę, że warto odróżnić tu zbiorniki "brzydkie", zarośnięte aiptasją itd (gusta są różne, niektórzy nastawiają się na ryby a nie korale, mają różne możliwości i umiejętności...), ale ogólnie zadbane i zdrowe, od takich ewidentnych zapuszczonych bagienek. Jak ktoś wstawia uczciwie zdjęcia i nie czaruje, to czemu się czepiać? Że błąd ortograficzny popełnił w opisie? Czy trzeba mieć dyplom z polonistyki lub biologii, żeby akwarium morskie prowadzić, albo je wystawić na sprzedaż? Także, nie przesadzajcie.

Wg mnie większy problem to jest to, o czym pisze @Ruda
Ludzie bez jakiej kolwiek wiedzy kupują akwaria morskie (a takim łatwo jest wcisnąć cokolwiek przez nieuczciwego sprzedającego), których zawartość momentalnie wyląduje na śmietniku lub w kiblu, bo zdechnie lub się znudzi wcześniej. To jest problem, a nie że ktoś wystawił ogłoszenie z niezbyt ładnym akwarium, na utrzymanie którego np już go nie stać czy po prostu go przerosło.

Słony leszcz

Słony leszcz

Myślę, że warto odróżnić tu zbiorniki "brzydkie", zarośnięte aiptasją itd (gusta są różne, niektórzy nastawiają się na ryby a nie korale, mają różne możliwości i umiejętności...), ale ogólnie zadbane i zdrowe, od takich ewidentnych zapuszczonych bagienek. Jak ktoś wstawia uczciwie zdjęcia i nie czaruje, to czemu się czepiać? Że błąd ortograficzny popełnił w opisie? Czy trzeba mieć dyplom z polonistyki lub biologii, żeby akwarium morskie prowadzić, albo je wystawić na sprzedaż? Także, nie przesadzajcie.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.