Skocz do zawartości
inmar

Połączenie Wi-Fi z pompą dozującą V3

Rekomendowane odpowiedzi

Podpowie ktoś jak połączyć się z pompą  dozującą reaktora wapnia AC Pro V3 ? Moja sieć go widzi,ale nie wiem co dalej.Pobrałem aplikację HW Virtual Serial Port bo niczego innego nie znalazłem,ale przy łączeniu wyskakuje błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo urządzeń ma problem z sieciami 5ghz. Spróbuj 2.4ghz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam router z obiema sieciami.Zastanawiam się czy w ogóle mam odpowiednią aplikację bo ona jest do Core7,ale nie widzę innej do samej pompy dozującej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku, niewiele pomp w wersji V3(wifi) jest na rynku - to nowość ze stycznia tego roku. Pisałeś na serwis?

Proszę skontaktuj się z Tomaszem bezpośrednio.

 


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ogólnie wyjaśnione przez serwis i mamy się połączyć zdalnie,ale nie mam czasu na razie.

 

"Możemy podłączyć Pański sterownik do chmury i wtedy tak jak Pan napisał jedynie będzie mógł Pan ręcznie zmieniać dozowanie odcieku zdalnie przez chmurę. Jeśli będzie Pan chciał podłączyć sterownik proszę o zainstalowanie aplikacji team viewer na komputerze (za jego pomocą będę mógł zdalnie sterować Pańskim komputerem) i podłączenie go do internetu kablem LAN - połączenie wifi będzie potrzebne do pierwszej konfiguracji sterownika."

Edytowane przez inmar (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby coś podłączyć i musieć za każdym razem dzwonić na serwis to coś jest nie tak z instrukcją i obsługą urządzenia.

Ja próbowałem z kore 7 i nie dałem rady.

Inni producenci i sprzęt działający na wifi jakoś udaje się ogarnąć bezproblemowo.

Jestem tutaj mocno zawiedziony. Dodatkowo słabo aktualizowane instrukcje na ich stronie.

 


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.