Skocz do zawartości

Historia edycji

VDR

VDR

24 minuty temu, erda napisał:

i tu jest problem ale mało kto to dostrzega , a szukac pieniędzy powinni w spółkach które kontrolują a nie łupić nie swoje 

Te ktore kontroluja to z naszych kieszeni sa zasilane - wole zeby łupili nie moja kieszeń. Projekt czytałem - nie widze w nim zapisów, ze bedą z tych pieniedzy finansowac Rydzyka i Orlen. Ale najwyrazniej rozne projekty czytalismy.

Ale w sumie chetnie poznam gdzie to wyczytales....

VDR

VDR

22 minuty temu, erda napisał:

i tu jest problem ale mało kto to dostrzega , a szukac pieniędzy powinni w spółkach które kontrolują a nie łupić nie swoje 

Te ktore kontroluja to z naszych kieszeni sa zasilane - wole zeby łupili nie moja kieszeń. Projekt czytałem - nie widze w nim zapisów, ze bedą z tych pieniedzy finansowac Rydzyka i Orlen. Ale najwyrazniej rozne projekty czytalismy.

VDR

VDR

20 minut temu, erda napisał:

i tu jest problem ale mało kto to dostrzega , a szukac pieniędzy powinni w spółkach które kontrolują a nie łupić nie swoje 

Te ktore kontroluja to z naszych kieszeni - wole zeby łupili nie moja kieszeń. Projekt czytałem - nie widze w nim zapisów, ze bedą z tych pieniedzy finansowac Rydzyka i Orlen. Ale najwyrazniej rozne projekty czytalismy.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.