Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

@VDR

Ja wiem ze moje podatki idą w większości na kaszojady tych co głosują na opozycje i się za nie wiadomo kogo uważają ;) Ale mnie średnio interesuje kto dał i komu bardziej to ze rozdają pieniądze mnie boli. Jak ktoś chce mieć bachory to niech na nie zarobi ;) Ja jak chce akwarium to nie wyciągam reki do pisu po czy innych mopsow i wymysłów socjalnych. Lepsi są Ci co chcą finansowania invitro. Najpierw zrobienie kaszojada finansowane z moich podatków, a potem następne 500+. Co by żyło się lepiej... 

sith114

sith114

@VDR

Ja wiem ze moje podatki idą w większości na kaszojady tych co głosują na opozycje i się za nie wiadomo kogo uważają ;) Ale mnie średnio interesuje kto dał i komu bardziej to ze rozdają pieniądze mnie boli. Jak ktoś chce mieć bachory to niech na nie zarobi ;) Ja jak chce akwarium to nie wyciągam reki do pisu po czy innych mopsow i wymysłów socjalnych. Lepsi są Ci co chcą finansowania invitro. Najpierw zrobienie kaszojada finansowane z moich podatków, a potem następne 500+. Co by żyło się lepiej... 

sith114

sith114

@VDR

Ja wiem ze moje podatki idą w większości na kaszojady tych co głosują na opozycje i się za nie wiadomo kogo uważają ;) Ale mnie średnio interesuje kto dał i komu bardziej to ze rozdają pieniądze mnie boli. Jak ktoś chce mieć bachory to niech na nie zarobi ;) Ja jak chce akwarium to nie wyciągam reki do pisu po czy innych mopsow i wymysłów socjalnych. Lepsi są Ci co chcą finansowania invitro. Najpierw zrobienia kaszojada finansowane z moich podatków, a potem następne 500+. Co by żyło się lepiej... 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.