Skocz do zawartości
JerzyB

Nowy podatek na prywatne media

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, JerzyB napisał:

Tu się z Tobą nie zgodzę kraj podzielił wielki mały człowiek i jego żołnierze . Teraz każdy ma ochronę , po co ? czego się boją , jak są niewinni?

Takich zacietrzewionych jak Ty, którzy nie potrafią dostrzec nic poza tym - że trzeba ich zniszczyć... Też bym się bał nawiedzonych.


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, JerzyB napisał:

Ty wiesz co by się stało gdy by teraz ktoś obraził obecnego. Ja sobie to wyobrażam .Te trzysta radiowozów mi wystarczyło , świat się z tego śmiał.

A przepraszam co robi jakies 18 mln Polaków na codzień?
Ty był w internecie? Ty widział coś poza końcem swojego nosa i swoich przekonań?
Człowieku, na codzień jadą go od karakanów, masa stron bezpośrednio uderzających w obecnego Pana i Władcę :).
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bouli napisał:

@JerzyB zmień tytuł tematu, bo widać, że nie o podatek ci chodzi ;) nie wiem, coś w stylu "Jak ja nie lubię PiS a zwłaszcza Jarka" nie docierają do ciebie żadne argumenty, sam nie masz nic co by było wartę tej dyskusji poza typowym przekazem TVN24, taka dyskusja to droga donikąd ;)

Jeszcze takie małe spostrzeżenie :mellow: przez te wasze dopisywanie do wzrostu najgorszych cech w Polsce powstaje stereotyp, że niski to musi być ujowy ;)

 

 

 

Próbowałem wrócić do tematu , ale bez skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VDR, 

rozumiem że brak tobie argumentów, to zaczynasz pisać już nie na temat, co ma transport z tym wszystkim wspólnego, po co to wszystko piszesz, cokolwiek napiszesz zawsze Ci powiem że było mi lepiej za innych rządów niż obecnie. 

Więc jeśli mamy jeszcze wolność słowa w tym kraju, to bez odbioru.

 

Co do tematu, już napisałam wcześniej, dodam tylko że szkoda się nakręcać, media zostały celowo zbałamucone aby przykryć chwilowo protesty przeciwko TK.

Projekt bez większości trafi do kosza. 

Dla mnie koniec tematu.


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, JerzyB napisał:

Próbowałem wrócić do tematu , ale bez skutku.

Bo nie rozumiesz, że płacąc podatki w Polsce a nie wypłacając sobie dywidendy na Cyprze z podatkiem 0% - nadal nie znikną z rynku. Tylko ta kasa, która pompują sobie kieszenie poprzez zachodnie spółki, pójdzie prawowicie do budżetu. Musisz zrozumieć, że Cię okradają i wtedy będziemy mogli podyskutować. Bo na razie to Twój tytuł krzyczy o zamykaniu ust mediom. A to zupełnie różne tematy. Jak zrozumiesz gdzie firmy działające w Polsce powinny odprowadzać podatki to wtedy będzie można wrócić do dyskusji.
 

6 minut temu, Beti napisał:

DR, 

rozumiem że brak tobie argumentów, to zaczynasz pisać już nie na temat, co ma transport z tym wszystkim wspólnego, po co to wszystko piszesz, cokolwiek napiszesz zawsze Ci powiem że było mi lepiej za innych rządów niż obecnie. 

Jak to co ma ? Popierasz tych co to chcieliby się dorabiać na zatrudnianiu ludzi na śmieciowych umowach. Ten rząd podnosi kwotę minimalna co nie jest Ci zapewne w smak. Bo przecież będziesz musiała godziwie zapłacić swojemu pracownikowi. Już może na ośmiorniczki nie zostać. Ot i tyle :)  

Ps i nie boj się o brak argumentów - poprzednia ekipa tyle ich dostarczyła, że na kilka lat wystarczy. Ty za to nie dostarczyłaś żadnego. Taka różnica między nami. 

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę popcorn duży maślany i odpowiednio posolony no i colka też może być duża :D

A no i płatne nie z 500+ jak co poniektórzy co najpierw pierwsi w kolejce po gówniakowe, a potem najbardziej jadem w internetach pluja :D

Edytowane przez sith114 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, sith114 napisał:

To ja poproszę popcorn duży maślany i odpowiednio posolony no i colka też może być duża :D

A no i płatne nie z 500+ jak co poniektórzy co najpierw pierwsi w kolejce po gówniakowe, a potem najbardziej jadem w internetach pluja :D

Cola to teraz wyznacznik statusu :)
Proponuję temat zakończyć, jednym się podoba, drugim nie.
Jak nie ten, to następny rząd to wprowadzi, jak wszystko, jak każdy rząd, nie zważając na zdanie swoich wyborców i tych będących w kontrze.
Wy się tu przekrzykujecie kto lepszy, a wszyscy przy jednym stole Polskę sprzedawali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Sagerrak1 napisał:

Cola to teraz wyznacznik statusu :)
Proponuję temat zakończyć, jednym się podoba, drugim nie.
Jak nie ten, to następny rząd to wprowadzi, jak wszystko, jak każdy rząd, nie zważając na zdanie swoich wyborców i tych będących w kontrze.
Wy się tu przekrzykujecie kto lepszy, a wszyscy przy jednym stole Polskę sprzedawali.

Najlepsze jest to, że Pis wprowadzi, a jak przegra to Ci wielcy zbawcy z opozycji nic nie zmienia ;) Będą korzystać i udawać, że jest ok. W telewizorni powiedzą, że zielona wyspa, a jeden baran z drugą baranicą przyjmą jak prawdę objawioną. I cyrk się kręci ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, sith114 napisał:

Najlepsze jest to, że Pis wprowadzi, a jak przegra to Ci wielcy zbawcy z opozycji nic nie zmienia ;) Będą korzystać i udawać, że jest ok. W telewizorni powiedzą, że zielona wyspa, a jeden baran z drugą baranicą przyjmą jak prawdę objawioną. I cyrk się kręci ;P

Zienia zmienią , bo za dużo jest spieprzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JerzyB napisał:

Zienia zmienią , bo za dużo jest spieprzone.

Nie no coś zmienią ludzi na stołkach ;) Wywala pisiorów wsadzą tyle samo albo więcej swoich i tak co każda zmianę władzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JerzyB napisał:

Zienia zmienią , bo za dużo jest spieprzone.

Zienia pewnie zmienią... jakie stanowisko piastuje i na którego ze swoich pociotków go zmienią?
Jedyne co zmienią to prezesów spółek i ministrów na swoich, tak jak obecni na swoich, bo tylko o to chodzi.
Już raz nie byli u władzy, już raz wrócili, co na korzyść Tobie zmienili? Wymieniaj, masz wreszcie czas na konkretne argumenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Sagerrak1 napisał:

Zienia pewnie zmienią... jakie stanowisko piastuje i na którego ze swoich pociotków go zmienią?
Jedyne co zmienią to prezesów spółek i ministrów na swoich, tak jak obecni na swoich, bo tylko o to chodzi.
Już raz nie byli u władzy, już raz wrócili, co na korzyść Tobie zmienili? Wymieniaj, masz wreszcie czas na konkretne argumenty.

Dyskusja ma być zgodna z tematem , i nikt mnie nie sprowokuje koniec , kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" kończ waść wstydu oszczędź "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tematem. Według niezależnych wolnych mediów osoby malujące po  synagogach to antysemici. Bydło malujące syf na kościołach to ludzie wyrażający swoje emocje.  Dla mnie jedni i drudzy to to samo i nie wiem dlaczego jedną hołotę się atakuje a drugą broni. Najbardziej mnie śmieszą media płaczące nad losem prokuratorów przerzucanych na drugi koniec Polski. Te same media nie płakały jak za cudownych rządów Słońca Peru trzy miliony polaków wyjechało z kraju zostawiając swoje rodziny. Za to będą płakać nad dolą biednych żołnierzy Niemieckich w Polsce podczas drugiej wojny światowej. Sorry Niemców wtedy nie było w Polsce tylko naziści. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, albanos72 napisał:

Zgodnie z tematem. Według niezależnych wolnych mediów osoby malujące po  synagogach to antysemici. Bydło malujące syf na kościołach to ludzie wyrażający swoje emocje.  Dla mnie jedni i drudzy to to samo i nie wiem dlaczego jedną hołotę się atakuje a drugą broni. Najbardziej mnie śmieszą media płaczące nad losem prokuratorów przerzucanych na drugi koniec Polski. Te same media nie płakały jak za cudownych rządów Słońca Peru trzy miliony polaków wyjechało z kraju zostawiając swoje rodziny. Za to będą płakać nad dolą biednych żołnierzy Niemieckich w Polsce podczas drugiej wojny światowej. Sorry Niemców wtedy nie było w Polsce tylko naziści. 

Jest tak dobrze i nikt nie wrócił ,to ciekawe.To wina mediów

Edytowane przez JerzyB (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, JerzyB napisał:

Jest tak dobrze i nikt nie wrócił ,to ciekawe.

Ważniejsze jest to że nikt więcej nie wyjechał. Mieli wyjechać obrońcy demokracji ale chyba spakować się nie mogą. Zresztą co oni by tam robili skoro potrafią tylko napuszczać Polaków na Polaków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, JerzyB napisał:

Jest tak dobrze i nikt nie wrócił ,to ciekawe.To wina mediów

Ty chyba w innym świecie żyjesz,  dzięki tym co wrócili mam zleceń na następne kilka lat. Powstaje dom kolo domu, dosłownie na każdym skrawku wolnej działki, i wszystkie właśnie tych którzy wrócili. I to samo jest u znajomych z branży w innych rejonach Polski. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, volf napisał:

Ty chyba w innym świecie żyjesz,  dzięki tym co wrócili mam zleceń na następne kilka lat. Powstaje dom kolo domu, dosłownie na każdym skrawku wolnej działki, i wszystkie właśnie tych którzy wrócili. I to samo jest u znajomych z branży w innych rejonach Polski. 

To dzięki Słońca Peru masz tyle pracy Jedni wrócili drudzy wyjechali .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję obrońcom wolnych niezależnych mediów aby na nie jakąś zrzutkę zrobili bo jeszcze padną i kto im im powie jak żyć w co wierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę te inne niż te dotowane przez nas , czyli jak pis to określa narodowe. Na taką propagandę muszą być duże środki ? Dlaczego nie potrafią utrzymać się z naszego abonamentu no i z reklam , bo też i tam nie mało?

Edytowane przez JerzyB (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, albanos72 napisał:

Ja proponuję obrońcom wolnych niezależnych mediów aby na nie jakąś zrzutkę zrobili bo jeszcze padną i kto im im powie jak żyć w co wierzyć.

Pomimo ironii  jest to bardzo dobry pomysl, zwolennicy" wolnych mediów " powinni wziąć sobie go do serca i w miarę swoich możliwości  wspomóc zabiedzony tvn, do dzieła panie i panowie. Ja zadeklarowałem jakiś czas temu wsparcie fundacji pro life i sumiennie je realizuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, volf napisał:

Pomimo ironii  jest to bardzo dobry pomysl, zwolennicy" wolnych mediów " powinni wziąć sobie go do serca i w miarę swoich możliwości  wspomóc zabiedzony tvn, do dzieła panie i panowie. Ja zadeklarowałem jakiś czas temu wsparcie fundacji pro life i sumiennie je realizuje.

Liczymy na wielką dotację od rządu ,tak z 2 mld.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, JerzyB napisał:

Liczymy na wielką dotację od rządu ,tak z 2 mld.

Koniec rozrywki na dziś zamykamy neta, karmelito się denerwuje trza iść pobiegać na mróz. 

 

received_496504378033980.jpeg

 

edyt. sorry Beti zapomniałem, oczywiście czystej krwi :D

Edytowane przez volf (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, JerzyB napisał:

Liczymy na wielką dotację od rządu ,tak z 2 mld.

Widzisz gdybyś wiadomości nie czerpał tylko z niezależnych mediów to byś wiedział że te 2 bańki to przeznaczył Król Europy zwany Słońcem Peru jako rekompensatę za utracone dochody mediów publicznych pochodzące z abonamentu RTV w 2012 roku . Chciał się przypodobać emerytom przed wyborami. Niestety dla niego unia się na taki myk nie zgodziła i finansowanie musiało pozostać takie jakie było przed wejściem do UE. Na kolejne jego nieszczęście PiS wygrał wybory i dostał prezent od niego z którego skorzystał. Dokładnie to samo zrobili wybierając dodatkowych sędziów do Trybunału na zapas i PiS znowu skorzystał na tym wpychając swoich sędziów. Robiąc dokładnie to samo co PO.

 

Edytowane przez albanos72 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.