Skocz do zawartości
JerzyB

Nowy podatek na prywatne media

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, tam ojciec Rydzyk robi z ludzi męczenników, sieje bzdury a częstym jego gościem jest Jaruś i Ziobro.[emoji3]
A że tak się składa że posiadam też telewizję trwam, to każe zaraz sobie zablokować kanał, w sumie dawo miałam już to zrobić. 

No tak , nie oglądasz tv ale wiesz , że syf nadaje. Nie oglądasz tv ale wiesz, że kłamie. Typowa bolszewicka logika.

Proponuje zapisać się do psychiatry może nie jest jeszcze za późno. Aha i wiesz słabo się żyje nienawiścią.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, czupacabra napisał:

. Typowa bolszewicka logika.

Proponuje zapisać się do psychiatry może nie jest jeszcze za późno.

Juz Cię raz prosiłam,

to że to dział off-top możemy trochę pożartować, trochę polityki przy okazji itd, ( bo gdzie jak nie tu w takim dziale)

ale mnie tu nie wyzywaj i nie obrażaj,

odpocznij, dobrze Ci to zrobi.

 

Ps. Możemy mieć różne zdania, różne charaktery, ale granica gdzieś tego jest. 

Trzeba umieć rozróżnić merytoryczną dyskusję od chamstwa i wyzwisk.


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  @czupacabra  do bolszewików im się nie równać bo bolszewicy mieli chociaż idee, chore ale mieli.  Oni nie mają żadnych,  mają gdzieś media, konstytucję czy tam pseudo strajki tych niby kobiet. To tylko narzędzia dzięki którym chcą znowu dobrać się do watu. 

Powtórzę co już pisałem i mam nadzieje że niedługo słuch po nich zaginie. 

W dniu 14.02.2021 o 12:09, volf napisał:

 Osoby ,które  nie wystarczająco dorobiły się na przekrętach watowskich za poprzednich kadencji , w swiim zacietrzewieniu zrobią wszystko żeby doprowadzić do upadku obecnego rządu PIS i wrócić do poprzedniego. 

Najprostrza droga to poparcie dwóch nieoficjalnych/opozycyjnych  partii politycznych, Polsatu I tvn

  Na szczęście są na tyle głupi i krótkowzroczyni,  żeby nie dostrzegać że ci sami ludzie którzy umożliwili im te przekręty,  w myśl prawa i poprawności politycznej, z uśmiechem na ustach wsadzą ich do więzień. 

 

 

Edytowane przez volf (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Beti napisał:

Za PO  było mi lepiej, już Ci to pisałam każda inna partia, prócz PiS:D

Co tu wyjaśniać 


Mam nadzieję, że to samo mówią Twoi pracownicy. Bo pewnie na śmieciówkach albo na najniższej krajowej ? Albo na najniższej krajowej  a dodatki na czarno pod stołem ? ile osób zatrudniasz na umowach, które nie opiewają na najniższą krajową ?

 

15 godzin temu, Beti napisał:

A to zapytaj VDR on zna odp

Oczywiście, że znam - ANT mówiąc wprost fantazjuje - bo nie ma zielonego pojęcia o pomocy i warunkach jakie należy spełnić by dostać z MOPSu pieniądze albo by uzyskać dodatek mieszkaniowy. A już kompletnie nie wie jakiej kwoty tej zapomogi są skoro pisze, że na wszystko ich stać. Chyba, że ktoś mi chce powiedzieć, że te 600-700zl to są kokosy. Kompletnie nie ma pojęcia o tym co pisze - jakby wiedział, że by dostać zasiłek mieszkaniowy przeprowadzany jest wywiad srodowiskowy i brany jest stan majątkowy a nie tyko dochody to by nie pisał, że na wszystko ich stać.  Ale fantazjować każdy może. 

Zresztą czemu sam nie przejdzie na MOPS, te wszystkie zapomogi ? Bedzie go stać na wszystko - aż takim frajerem jest by sąsiad potrafił a on nie ? :D :D :D  I mimo, że Daniela lubię to popłynął - tak jak Wy wszyscy, którzy nie umiecie podać  tytułów tej niezależnej prasy. 

A 500+ biorą w zdecydowanej wiekszosci pracujacy odprowadzajacy normalne podatki.  Dlaczego jak mantra powtarzacie ze to z Waszych ? Z ich podatkow, z ich - oni tez ciezko pracuja. Na Was rowniez - bo przeciez jak nie macie dzieci to na Wasze emerytury nie zarobią. Wiec to Wy bezdzietni okradacie nas - posiadajacych dzieci - bo nasze dzieci beda musialy na Was robic :D  Jak tam się teraz czujecie ? :D  Szkoda, ze bykowego nie wprowadzili bo byloby sprawiedliwiej - dlaczego moje dzieci maja pracowac na bezdzietnych ?

P.s a jak tam te Twoje niezależne media Polsat i TVN24 relacjonowały szczepienia poza kolejką Jandy, Miszczaka, Waltera ?  Akcja promocyjna - o której nikt nie słyszał i nie widział  ?:D :D :D :D  Faktycznie niezależna TV :D :D :D  no kuźwa Pacześ przy Tobie to płotka. Uśmiałem się do łez :D :D :D 
 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, volf napisał:

  @czupacabra  do bolszewików im się nie równać bo bolszewicy mieli chociaż idee.   Oni mają gdzieś media, konstytucję czy tam pseudo strajki tych niby kobiet. To tylko narzędzia dzięki którym chcą znowu dobrać się do watu. 

Powtórzę co już pisałem i mam nadzieje że niedługo słuch po nich zaginie. 

 

@czupacabra  Jeśli my jesteśmy bolszewicy , to ty jesteś cieki bolek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, czupacabra napisał:


No tak , nie oglądasz tv ale wiesz , że syf nadaje. Nie oglądasz tv ale wiesz, że kłamie. Typowa bolszewicka logika.

Proponuje zapisać się do psychiatry może nie jest jeszcze za późno. Aha i wiesz słabo się żyje nienawiścią.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wolniej, wolniej, wstrzymaj konie... Kultury trochę, bo słoma z IPhone tapatalkiem wystaje.....


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Beti napisał:

 

Głównie TVN 24 i Polsat, rzetelnie media :thumbup: dzięki tym stacją wiem o aferach PiSu

Przecież w TVP nic nie mówili o własnych aferach rządu. 

Ten sam rzetelny TVN i Polsat, które trąbiły o aferach PO :D

Dla Was to mają być niezależne od PISu i tyle, śmieszni tu jesteście. Tylko nie o tym jest temat, bo sugerujecie, że im podatkiem wolność odbiorą. Dobrze, że są, dobrze, że wytykają błędy i zawsze będą bo stoją za nimi inne siły polityczne. Wszystkie media są zależne i są niewolnikami swoich mocodawców. Ani Ty ani autor tego tematu nie potraficie odpowiedzieć na argumenty... już nie mówiąc o podaniu własnych. 

Żadna mała gazeta nie upadnie bo nie jest objęta tą ustawą, po zyskach dostaną molochy. Szeregowi pracownicy nie ucierpią bo i tak mają już minimum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodac banery partyjne na forum od razu będzie wiadomo czy Polak czy zdradziecka morda :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sith114 napisał:

Proponuje dodac banery partyjne na forum od razu będzie wiadomo czy Polak czy zdradziecka morda

:D :D :D   Administratora prosze jakby wprowadzał takie cos o priv bym mogl wrzucic wlasny baner partyjny mojego autorstwa :D :D :D 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy dalej bo coś ucichło.

"Nie tylko Fakty" - Tomasz Lis - historia o tym jak nasz prezydent Kwaśniewski doznał ataku choroby filipińskiej w Charkowie i jak to z publikacją newsu było:

Mirek Rogalski zadzwonił zresztą chyba nie tylko do nas, bo po godzinie już wszyscy w stacji mówili, że »Fakty« dadzą dziś zdjęcia pijanego Kwaśniewskiego. To musiał im powiedzieć Mirek, bo gdyby nas zapytali to powiedzielibyśmy z Grześkiem, że dzisiaj na pewno nie. Ale to już do nikogo nie dotarło. W każdym razie nie wiedział o tym Mariusz Walter, który z wściekłą miną wparował do newsroomu.

– Chcecie mi stację wyp.... w powietrze? Nie zgadzam się – powiedział.

Chciałem wyjaśnić prezesowi, co się dzieje, ale nie zdążyłem, bo zniknął równie szybko, jak się pojawił.


Szybko zorientowałem się, że materiał z Charkowa nie pójdzie także w sobotę.

– Słuchaj, kaseta z Charkowa wylądowała w sejfie – dzwonił rozżalony Mirek Rogalski.

– W sejfie? W jakim sejfie?

– Jak to w jakim? W najważniejszym.

Resztę sobie sami doczytajcie :D  Niezależne media :D :D :D  

 

 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, VDR napisał:

No to jedziemy dalej bo coś ucichło.

"Nie tylko Fakty" - Tomasz Lis - historia o tym jak nasz prezydent Kwaśniewski doznał ataku choroby filipińskiej w Charkowie i jak to z publikacją newsu było:

Mirek Rogalski zadzwonił zresztą chyba nie tylko do nas, bo po godzinie już wszyscy w stacji mówili, że »Fakty« dadzą dziś zdjęcia pijanego Kwaśniewskiego. To musiał im powiedzieć Mirek, bo gdyby nas zapytali to powiedzielibyśmy z Grześkiem, że dzisiaj na pewno nie. Ale to już do nikogo nie dotarło. W każdym razie nie wiedział o tym Mariusz Walter, który z wściekłą miną wparował do newsroomu.

– Chcecie mi stację wyp.... w powietrze? Nie zgadzam się – powiedział.

Chciałem wyjaśnić prezesowi, co się dzieje, ale nie zdążyłem, bo zniknął równie szybko, jak się pojawił.


Szybko zorientowałem się, że materiał z Charkowa nie pójdzie także w sobotę.

– Słuchaj, kaseta z Charkowa wylądowała w sejfie – dzwonił rozżalony Mirek Rogalski.

– W sejfie? W jakim sejfie?

– Jak to w jakim? W najważniejszym.

Resztę sobie sami doczytajcie :D  Niezależne media :D :D :D  

 

 

Powołujesz się na Lisa który nie pracuje w narodowych mediach  ,  dlaczego?  Pracuje  w moim ulubionym portalu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JerzyB napisał:

Powołujesz się na Lisa który nie pracuje w narodowych mediach  ,  dlaczego?  Pracuje  w moim ulubionym portalu.

 

Chyba po to, bo pokazać jak wolne i niezależne są Twoje ulubione media, pokazać jaką rzetelnością w tych mediach mogą wykazywać się dziennikarze.
Nie pojmujesz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powołujesz się na Lisa który nie pracuje w narodowych mediach  ,  dlaczego?  Pracuje  w moim ulubionym portalu.
 
Żebyś nie mógł powiedzieć, że kłamie bo jest z TVP. A pięknie obnażył w swojej książce jak wyglądają te Twoje "niezależne" wolne media.
Chyba po to, bo pokazać jak wolne i niezależne są Twoje ulubione media, pokazać jaką rzetelnością w tych mediach mogą wykazywać się dziennikarze.
Nie pojmujesz? [emoji4]
Kompletnie oderwany jest od rzeczywistości. Ale tak to jest jak się za dużo swojej ulubionej TV naogląda.

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, zejdźcie na ziemię. Nie ma niezależnych mediów, nie ma niezależnych polityków, nie ma niezależnych biznesmenów. Oczywiście od pewnego poziomu "w górę". Każdy na pewnym etapie, coś, komuś zawdzięcza, nikt nie istnieje w próżni, czy też w otoczeniu absolutnych zasad i praw. Każdy jest otoczony siecią półtonów i szarości, zależności i powiązań. A choćby i sympatii i antypatii. Dlatego żadne media nie są bezwzględnie obiektywne.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystkie nie narodowe media są niezależne od rządu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, JerzyB napisał:

Dla mnie wszystkie nie narodowe media są niezależne od rządu.

I od początku widać, że tylko o to Ci chodzi, nie o podatek, nie o wolność mediów... tylko i wyłącznie Twój jad wylewany na wszystko co dotyczy obecnego rządu.
Ja go nie bronię, ale Ty swojego zdania nie potrafisz uzasadnić w jakikolwiek sensowny sposób. Jedyne co potrafisz zrobić, to założyć koszulkę ANTYPIS i tyle. Temat założony kompletnie bez sensu.
Tak samo jak niegdyś powtarzany slogan "za komuny było lepi" tak i Ty brzmisz obecnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, czupacabra napisał:


Zanim zaczniesz pisać głupoty zapoznaj się wcześniej z projektem tejże ustawy. Może wtedy zrozumiesz swój błąd


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Rozumiem, że do wyznawców PiS nie dociera nic poza ich propagandą, ale spokojnie, nie jesteś pierwszy. Byli tacy co wielbili zdrajcę i dyktatora Piłsudskiego, potem inni pisali wiersze o Stalinie. Hitler też miał tłumy szczerych wielbicielek. Che Guevarę to dziś noszą na koszulkach. Ale spokojnie, przyjdzie twoja kolej, kiedyś też zrozumiesz, że największą tragedią Smoleńska było to, że drugi kartofel został trzeźwieć w domu ;-) 

Ad vocem - skoro są pieniądze by utrzymywać państwową telewizję, paść Rydzyka, rozdawać socjal, dawać podwyżki mundurowym za uliczny bandytyzm, a przede wszystkim mordować gospodarkę skandalicznymi i absurdalnymi restrykcjami to znaczy, że budżet ma taki nadmiar pieniędzy, że wszystkie podatki można znieść. Dla wielu lokalnych gazet 5% podatku jest końcem działalności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, chmieles2 napisał:

Rozumiem, że do wyznawców PiS nie dociera nic poza ich propagandą, ale spokojnie, nie jesteś pierwszy. Byli tacy co wielbili zdrajcę i dyktatora Piłsudskiego, potem inni pisali wiersze o Stalinie. Hitler też miał tłumy szczerych wielbicielek. Che Guevarę to dziś noszą na koszulkach. Ale spokojnie, przyjdzie twoja kolej, kiedyś też zrozumiesz, że największą tragedią Smoleńska było to, że drugi kartofel został trzeźwieć w domu ;-) 

Ad vocem - skoro są pieniądze by utrzymywać państwową telewizję, paść Rydzyka, rozdawać socjal, dawać podwyżki mundurowym za uliczny bandytyzm, a przede wszystkim mordować gospodarkę skandalicznymi i absurdalnymi restrykcjami to znaczy, że budżet ma taki nadmiar pieniędzy, że wszystkie podatki można znieść. Dla wielu lokalnych gazet 5% podatku jest końcem działalności

Zapomnialeś dopisać ze po prostu wysłali tylko jeden samolot bo tam by airbus a380 nie wystarczyłby żeby ta cala bande upakować niezaleznie od strony no chyba ze Ty typowy antypis i byś tylko Marszałka Kaczyńskiego szkalował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, VDR napisał:

Które to tytuły ?

W szczególności - z tych które były na tych czarnych planszach.

Bo ciągle operujecie ogólnikami.
Jeszcze raz zapytam - które - z nazwy proszę.

Jaki ma znaczenie czy się podpisały? To kolejny podatek branżowy i przede wszystkim kolejny podatek czyli dochód budżetu. Jak PiS obejmował władzę w 2015 roku dochody budżetu stanowiły 36% PKB, w 2019 38,7%. Zamiast ciąć wydatki mamy pompowanie budżetu i rozpasanie wydatków publicznych - ekonomia jest bezwzględna - im więcej państwa tym rozwój wolniejszy

 

Naprawdę jesteście tak naiwni by wierzyć, że podatek (np. taki cukrowy) ma inny cel niż łupienie nas? Gdyby celem była ochrona zdrowia to obniżono by inne podatki o oczekiwane dochody. Nie robi się tego bo nie to jest celem. W tym samym czasie liczba darmozjadów na naszym garnuszku rośnie, osiągając w 2019 rok 455 tysięcy i to mimo postępującej informatyzacji urzędów i ich procesów. W każdej firmie skończyłoby się to redukcją etatów. Reasumując jako obywatele powinniśmy być przeciwni jakimkolwiek nowym podatkom bo szkodzi to nam jako obywatelom 

5 minut temu, sith114 napisał:

Zapomnialeś dopisać ze po prostu wysłali tylko jeden samolot bo tam by airbus a380 nie wystarczyłby żeby ta cala bande upakować niezaleznie od strony no chyba ze Ty typowy antypis i byś tylko Marszałka Kaczyńskiego szkalował ;)

Wszyscy oni siebie warci ale PiS Kacztofla jest najgorszy z najgorszych, z najgorszych z najgorszych ;) W tysiącletniej historii kraju tą bandę można porównywać tylko do sanacji i okupantów. Od gospodarki po praworządność. Model PiS to państwo opiekuńczo - opresyjne, generalnie najgorsze co może spotkać obywatela we własnym kraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@chmieles2

No dla mnie największym problem nie jest PIS największym problemem jest to, że nie ma kto ich zastapić bo ta banda z opozycji to się bardzo stara żeby PIS samodzielenie rządził :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dale napisał:

Ludzie, zejdźcie na ziemię. Nie ma niezależnych mediów, nie ma niezależnych polityków, nie ma niezależnych biznesmenów. Oczywiście od pewnego poziomu "w górę". Każdy na pewnym etapie, coś, komuś zawdzięcza, nikt nie istnieje w próżni, czy też w otoczeniu absolutnych zasad i praw. Każdy jest otoczony siecią półtonów i szarości, zależności i powiązań. A choćby i sympatii i antypatii. Dlatego żadne media nie są bezwzględnie obiektywne.

Oczywiście, ale jeden zawdzięcza drugiemu, drugi trzeciemu itp. Dopóki tych mediów jest więcej niż 1 i reprezentują różne interesy to przynajmniej wzajemnie się znoszą na zasadzie konkurencji. I jeszcze jedna kluczowa sprawa - nie lubisz TVN to go nie oglądasz, nie zarobi na reklamach z twojej oglądalności. Tak samo Polsat i każda inna prywatna stacja. TVP jest sponsorowana z naszych podatków i haraczu zwanego abonamentem więc chcesz czy nie chcesz musisz płacić na propagandę aktualnie rządzącej partii - teraz PiS, a wcześniej kolejno wszystkich poprzedników. Za PO obiektywizm TVP był równie żaden, co najwyżej forma nie była tak odrażająca i siermiężna. Dlatego żadna telewizja państwowa nie powinna mieć prawa istnienia i powinno to być zapisane w konstytucji. Rząd nie powinien mieć żadnych mediów.

Media nie są od tego by być obiektywne. Każda telewizja czy gazeta powinna być z założenia antyrządowa i czyhać na najdrobniejsze potknięcie. Dobre media to takie, które gnoją rząd od świtu do zmierzchu niezależnie z jakiej opcji ten rząd jest.

Teraz, sith114 napisał:

@chmieles2

No dla mnie największym problem nie jest PIS największym problemem jest to, że nie ma kto ich zastapić bo ta banda z opozycji to się bardzo stara żeby PIS samodzielenie rządził :D

To jest nasza największa tragedia. Ale mniej szkodliwy od PiS to byłby choćby pan Mietek spod monopolowego. Przynajmniej nic by nie robił, a względem PiS to już jakiś postęp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, chmieles2 napisał:

Jaki ma znaczenie czy się podpisały? To kolejny podatek branżowy i przede wszystkim kolejny podatek czyli dochód budżetu. Jak PiS obejmował władzę w 2015 roku dochody budżetu stanowiły 36% PKB, w 2019 38,7%. Zamiast ciąć wydatki mamy pompowanie budżetu i rozpasanie wydatków publicznych - ekonomia jest bezwzględna - im więcej państwa tym rozwój wolniejszy

Znaczenie ma zasadnicze. Te które nie brały udziału w proteście najwyraźniej nie widzą problemu w oddaniu części zysków z reklam np. na NFZ. Nie mniej chciałbym po prostu poznać które to te małe media lokalne oscylujące na granicy bankructwa z przychodem 15mln złotych z reklam.  Po prostu taka ludzka ciekawość ? Bo ogólniki pięknie brzmią, demagogię ogólnikami można uprawiać doskonale - a ja chciałbym jednak szczegóły poznać - które tytuły uważasz, że po wprowadzeniu takiego podatku upadną. Bo przecież tak napisałeś.

 

3 godziny temu, chmieles2 napisał:

Dla wielu lokalnych gazet 5% podatku jest końcem działalności

Dla których ? Po raz kolejny zapytam. Bo widać, że nie czytałeś tej ustawy.

P.s To tak jeszcze o tej administracji:

https://www.rp.pl/artykul/296123-Rzad-Tuska-pecznieje-.html
https://www.forbes.pl/opinie/biurokracja-ma-sie-dobrze/8nj71wh

Mam nadzieję, że pamiętasz jak Ci których teraz chciałbyś widzieć na miejscu PIS zmniejszyli administrację państwową, o czym głosił jeden z punktów ich programu wyborczego.

 

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.