Skocz do zawartości
JerzyB

Nowy podatek na prywatne media

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, JerzyB napisał:

Co Ty tu wypisujesz za brednie .Media mają każdej władzy patrzeć na ręce i tyle.

Jerzy odstaw TVN i Michnika, dowiedziałeś się już co za media zbankrutują?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, albanos72 napisał:

Jerzy odstaw TVN i Michnika, dowiedziałeś się już co za media zbankrutują?

 

Puki co za sprawą politycznego trupa żadne nie zbankrutują . Co Tobie Tusk obiecał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaspałem.  Wojciech Cejrowski wraca na antenę TVP nareszcie pooglądasz niezaleznej telewizji Jerzy i przy okazji wysłuchasz rzetelnych informacji. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

299L(100x65x46) plus sump . Oświetlenie 2x24w t5 Narva Blue 2 i Sylvania Marinestar + LED 36W +LED 18W 3xUV , 2xRB, 1Blue+80W LED CHIP .Odpieniacz Deltec SC 1350, skały około 12 kg sucha , 20 kg żywy piasek red sea live reef , cyrkulacja RW-15 , obiegówka Jebao 3000 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, volf napisał:

Zaspałem.  Wojciech Cejrowski wraca na antenę TVP nareszcie pooglądasz niezaleznej telewizji Jerzy i przy okazji wysłuchasz rzetelnych informacji. 

 

Przestań oglądać narodową to wrócisz na ziemię , bo teraz bujasz w obłokach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, JerzyB napisał:

Przestań oglądać narodową to wrócisz na ziemię , bo teraz bujasz w obłokach.

Trafiłeś w sedno Jerzy,  Całe życie bujam w obłokach, lubię ten stan bo zawsze spełniam swoje marzenia i dodatkowo przynosi mi to niezłe profity....i nie muszę dorabiać u niemca :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, volf napisał:

Trafiłeś w sedno Jerzy,  Całe życie bujam w obłokach, lubię ten stan bo zawsze spełniam swoje marzenia i dodatkowo przynosi mi to niezłe profity....i nie muszę dorabiać u niemca :D

 

Wiesz nie muszę dorabiać , ale chcę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, erda napisał:

Biją w chłopa żydowskie i niemieckie  tuby do otumaniania ludzi bo wypracował w jednym roku taki zysk  jak PO przez osiem lat.  Jak już poczytałeś niemiecki Onet to jedź teraz zatankować  na Shell bo przecież nie będziesz wspierał reżimowych koncernów. Ona też czerpała wiedzę z Onet i Wyborczej dzięki temu została premierem.  

 

Edytowane przez albanos72 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albanos72   Nie wiem czy ma jakikolwiek sens tłumaczyć cokolwiek. Ci którzy pewnie czerpali zyski z przekrętów watowskich I skarbowych marzy im się powrót do rządów po i spółki. Tylko w swojej zachłannosci nie dostrzegają że ten sam rząd który im to umożliwił, po dojściu do władzy wsadzi ich wszystkich do więzień i stracą wszystko. 

A ten temat traktuje jedynie jako chwile rozrywki w  5cio minutowych przerwach w pracy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, albanos72 napisał:

Biją w chłopa żydowskie i niemieckie  tuby do otumaniania ludzi bo wypracował w jednym roku taki zysk  jak PO przez osiem lat.  Jak już poczytałeś niemiecki Onet to jedź teraz zatankować  na Shell bo przecież nie będziesz wspierał reżimowych koncernów. Ona też czerpała wiedzę z Onet i Wyborczej dzięki temu została premierem.  

 

Sugerujesz że w tym maczałały ziomale pierwszej  damy Kornhauser   i Morawieckiego ? No wszystko możliwe , Morawiecki naszych rodaków okradał jako dyrektor wbk teraz robi to jako premier no ale staże miał w niemczech to by się wszystko zgadzało .PS własnie teraz przyjechałem z Shela po drodze wysikałem się na Orlenie 


299L(100x65x46) plus sump . Oświetlenie 2x24w t5 Narva Blue 2 i Sylvania Marinestar + LED 36W +LED 18W 3xUV , 2xRB, 1Blue+80W LED CHIP .Odpieniacz Deltec SC 1350, skały około 12 kg sucha , 20 kg żywy piasek red sea live reef , cyrkulacja RW-15 , obiegówka Jebao 3000 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, albanos72 napisał:

Biją w chłopa żydowskie i niemieckie  tuby do otumaniania ludzi bo wypracował w jednym roku taki zysk  jak PO przez osiem lat.  Jak już poczytałeś niemiecki Onet to jedź teraz zatankować  na Shell bo przecież nie będziesz wspierał reżimowych koncernów. Ona też czerpała wiedzę z Onet i Wyborczej dzięki temu została premierem.  

 

Człowieku , ja mam oczy szeroko otwarte na świat , i  nie jestem przekupiony pisoską propagandą tak jak Ty.

37 minut temu, volf napisał:

albanos72   Nie wiem czy ma jakikolwiek sens tłumaczyć cokolwiek. Ci którzy pewnie czerpali zyski z przekrętów watowskich I skarbowych marzy im się powrót do rządów po i spółki. Tylko w swojej zachłannosci nie dostrzegają że ten sam rząd który im to umożliwił, po dojściu do władzy wsadzi ich wszystkich do więzień i stracą wszystko. 

A ten temat traktuje jedynie jako chwile rozrywki w  5cio minutowych przerwach w pracy:D

Jeśli to dla Ciebie rozrywka to gratuluję . Nie musisz  tu pisać , pooglądaj narodową .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, volf napisał:

albanos72   Nie wiem czy ma jakikolwiek sens tłumaczyć cokolwiek. Ci którzy pewnie czerpali zyski z przekrętów watowskich I skarbowych marzy im się powrót do rządów po i spółki. Tylko w swojej zachłannosci nie dostrzegają że ten sam rząd który im to umożliwił, po dojściu do władzy wsadzi ich wszystkich do więzień i stracą wszystko. 

A ten temat traktuje jedynie jako chwile rozrywki w  5cio minutowych przerwach w pracy:D

Volf ciężko jest coś wytłumaczyć wyznawcy TVN , Wyborczej i Onetu oni wierzą że to PO kamieniami wybiła dinozaury to co im wytłumaczysz. Ja bardziej się nabijam z mediów i polityków w które oni wierzą. 

 

39 minut temu, erda napisał:

Sugerujesz że w tym maczałały ziomale pierwszej  damy Kornhauser   i Morawieckiego ? No wszystko możliwe , Morawiecki naszych rodaków okradał jako dyrektor wbk teraz robi to jako premier no ale staże miał w niemczech to by się wszystko zgadzało .PS własnie teraz przyjechałem z Shela po drodze wysikałem się na Orlenie 

Morawiecki miał pracę w banku i to była jego robota aby golić frajerów co kredyty we frankach pobrali za namową Ryśka Petru, Balcerowicza i innych obrońców demokracji.  Jak Ty mi zainponowałeś swoją walką o demokrację na Orlenie :-) prawdziwy z Ciebie bohater godny Julek co się przyklejają do drzwi. Kiedyś może dostaniesz za tą akcję medal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, JerzyB napisał:

Człowieku , ja mam oczy szeroko otwarte na świat , i  nie jestem przekupiony pisoską propagandą tak jak Ty.

Jeśli to dla Ciebie rozrywka to gratuluję . Nie musisz  tu pisać , pooglądaj narodową .

 

Piszę tylko ze względu na Ciebie Panie Jerzy:D co byś się osamotniony nie czuł 

a narodową oglądam od 19:30 do 21 całą prawdę cały wieczór 

Zaraz finał snookera  Do zobaczyska o 7:30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@VOLF   narodową oglądam od 19:30 do 21 całą prawdę cały wieczór . TY CHYBA NA ROZUM UPADŁEŚ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jerzy nie rozśmieszaj bo mi skalówka z ręki wypadła, klienci czekają a Ty robotę wstrzymujesz. 

Przecie pisałem że do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, volf napisał:

Jerzy nie rozśmieszaj bo mi skalówka z ręki wypadła, klienci czekają a Ty robotę wstrzymujesz. 

Przecie pisałem że do jutra.

 

Disisaj wolne , a Ty zapieprzasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapieprzam 18 godzin na dobę 7dni w tygodniu, to się nazywa dbałość o klienta.

Teraz przerwa na rosołek z indyka i kotlet z piersi kurczątka ( podobno wolnego wybiegu ) :thumbup:

Do jutra uzależniony od antypolskich mediów czlowieku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, albanos72 napisał:

 

 

Morawiecki miał pracę w banku i to była jego robota aby golić frajerów co kredyty we frankach pobrali za namową Ryśka Petru, Balcerowicza i innych obrońców demokracji.  Jak Ty mi zainponowałeś swoją walką o demokrację na Orlenie :-) prawdziwy z Ciebie bohater godny Julek co się przyklejają do drzwi. Kiedyś może dostaniesz za tą akcję medal.

golony  po raz kolejny  przez żyda Morawieckieo prawdopodobnie  między innymi to będziesz Ty https://biznes.wprost.pl/finanse-i-inwestycje/10419947/rzad-pomoze-frankowiczom-morawiecki-jestesmy-tylko-obserwatorem.html  

A tu ładnie podsumował reakcje wyborców pisu  na kolejne szabo w tej parti  https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26834420,krzysztof-lapinski-o-tasmach-obajtka-zyjehttps://biznes.wprost.pl/finanse-i-inwestycje/10419947/rzad-pomoze-frankowiczom-morawiecki-jestesmy-tylko-obserwatorem.htmlmy-w-bankach-komunikacyjnych.html#do_w=46&do_v=142&do_a=286&s=BoxNewsLink,    wypisz wymaluj twoja odpowiedź powyżej 

Edytowane przez erda (wyświetl historię edycji)

299L(100x65x46) plus sump . Oświetlenie 2x24w t5 Narva Blue 2 i Sylvania Marinestar + LED 36W +LED 18W 3xUV , 2xRB, 1Blue+80W LED CHIP .Odpieniacz Deltec SC 1350, skały około 12 kg sucha , 20 kg żywy piasek red sea live reef , cyrkulacja RW-15 , obiegówka Jebao 3000 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, volf napisał:

Zapieprzam 18 godzin na dobę 7dni w tygodniu, to się nazywa dbałość o klienta.

Teraz przerwa na rosołek z indyka i kotlet z piersi kurczątka ( podobno wolnego wybiegu ) :thumbup:

Do jutra uzależniony od antypolskich mediów czlowieku :D

Uzależniony , to Ty jedteś od narodowej nawet nie wiesz , że jesteś zniewolony przez kaczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JerzyB napisał:

Uzależniony , to Ty jedteś od narodowej nawet nie wiesz , że jesteś zniewolony przez kaczkę.

Kaczka jest bardzo dobra np na obiad ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, sith114 napisał:

Kaczka jest bardzo dobra np na obiad ;)

I tu się z Tobą zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.02.2021 o 16:52, JerzyB napisał:

I tu się z Tobą zgadzam.

A na drugi dzien smakuje lepiej. Ale ważne jest odpowiednie przygotowanie i nie po "smoleńsku" słabo wychodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, sith114 napisał:

A na drugi dzien smakuje lepiej. Ale ważne jest odpowiednie przygotowanie i nie po "smoleńsku" słabo wychodzi ;)

Smoleńska za mało przypieczona .

 A tu następny link dla wyznawców pisu.https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/marek-twarog-szef-dziennika-zachodniego-pytaja-czy-jestem-juz-spakowany/w0rbfbk,79cfc278

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/marek-twarog-niektorzy-nie-moga-zniesc-naszej-krytyki-wladzy/7kc6bh2,79cfc278

 

Edytowane przez JerzyB (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.