Skocz do zawartości

Historia edycji

witko

witko


jeszcze jedno pytanie

Dzięki za odpowiedź :) Jak gąbka to ok, bałem się, że może coś co mi zarośnie akwarium.

Korzystając z okazji jeszcze dopytam o to białe coś na samym środku skałki. Też wygląda na jakiś rodzaj gąbki. Czy rzeczywiście to gąbka?

Skałka wymaga małego czyszczenia, bo ma sterczące badyle (chyba po jakimś poroście) oraz te ślimaki osiadłe które Kamil zauważyłeś. Szkoda żebym jednak przez niewiedzę usunął z niej coś wartościowego.

151381367_247027796964988_7123860357251645500_n.jpg

witko

witko


jeszcze jedno pytanie

Dzięki za odpowiedź :) Jak gąbka to ok, bałem się, że może coś co mi zarośnie akwarium.

Korzystając z okazji jeszcze dopytam o to białe coś na samym środku skałki. Też wygląda na jakiś rodzaj gąbki. Czy rzeczywiście to gąbka?

Skałka wymaga małego czyszczenia, bo ma sterczące badyle (chyba po jakimś poroście) oraz te ślimaki osiadłem które Kamil zauważyłeś. Szkoda żeby jednak usunął z niej coś wartościowego.

151381367_247027796964988_7123860357251645500_n.jpg

witko

witko


jeszcze jedno pytanie

Dzięki za odpowiedź :) Jak gąbka to ok, bałem się, że może coś co mi zarośnie akwarium.

Korzystając z okazji jeszcze dopytam o to białe coś na samym środku skałki. Też wygląda na jakiś rodzaj gąbki. Czy rzeczywiście to gąbka?

Skałka wymaga małego czyszczenia, bo ma sterczące badyle (chyba po jakimś poroście) oraz te ślimaki osiadłem które Kamil zauważyłeś. Szkoda żeby jednak usunął z niej coś wartościowego.

witko

witko

Dzięki za odpowiedź :) Jak gąbka to ok, bałem się, że może coś co mi zarośnie akwarium.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.