Skocz do zawartości

Historia edycji

benua

benua

Cześć , używacie produktów Reef Factory ? Jak wasze opinie o tym sprzęcie ? Produkty w zasadzie dostępne tylko w jednym sklepie w Polsce, w kilku innych sklepach opinie    o nich mają sceptyczne albo się tylko uśmiechają.  Zastanawiam się czy dlatego że to Polska marka ? Osobiście przymierzam się do kupna automatu do utrzymania stabilnego kH. Dwa razy miałem już w koszyku Kh lab PS ale jak czytam ile z tym problemów/roboty żeby doporowadzic do używalności to mam duże wątpliwości. RF wypuściło Kh keeper , ale ze względu że to nowość to wielu opini nie ma. Stąd pytanie - może ktoś ma i coś napisze, jeżeli nie to jakie są Wasze ogólne opinie o produktach firmy.

benua

benua

Cześć , używacie produktów Reef Factory ? Jak wasze opinie o tym sprzęcie ? Produkty w zasadzie dostępne tylko w jednym sklepie w Polsce, w kilku innych sklepach opinie    o nich mają sceptyczne albo się tylko uśmiechają.  Zastanawiam się czy dlatego że to Polska marka ? Osobiście przymierzam się do kupna automatu do utrzymania stabilnego kH. Dwa razy miałem już koszyku Kh lab PS ale jak czytam ile z tym problemów/roboty żeby doporowadzic do używalności to mam duże wątpliwości. RF wypuściło Kh keeper , ale ze względu ze to nowość to wielu opini nie ma. Stąd pytanie - może ktoś ma i coś napisze, jeżeli nie to jakie są Wasze ogólne opinie o produktach firmy.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.