Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

W małych zbiornikach z gęstą obsadą bez podmianek nie pojedzie.... Kolega krzysiekob dobrze prawi.  Co tydzień 20% i bez żadnej chemii. Parametry już dziś nie wyglądają obiecująco. Teraz nie masz już wyjścia. Kup bogatą sól i jedź na samych podmiankach ale reg. co tydzień. Uboga sól do dojrzewania ok. ale dojrzewanie nie ma polegać na wrzucaniu 15 koralowców po 3 tyg. To się nie może udać.

Ponadto dla LPSów stabilne kH ma kluczowe znaczenie. U ciebie w ciągu 1 doby różnica 2 dkh. Ja miałem skok o 1 w górę i straciłem euphylię glab. i 2 goniopory.

tomko

tomko

W małych zbiornikach z gęstą obsadą bez podmianek nie pojedzie.... Kolega krzysiekob dobrze prawi.  Co tydzień 20% i bez żadnej chemii. Parametry już dziś nie wyglądają obiecująco. Teraz nie masz już wyjścia. Kup bogatą sól i jedź na samych podmiankach ale reg. co tydzień. Uboga sól do dojrzewania ok. ale dojrzewanie nie ma polegać na wrzucaniu 15 koralowców po 3 tyg. To się nie może udać.

Ponadto dla LPSów stabilne kH ma kluczowe znaczenie. U ciebie w ciągu 1 doby różnica 2,5 dkh. Ja miałem skok o 1 w górę i straciłem euphylię glab. i 2 goniopory.

tomko

tomko

W małych zbiornikach z gęstą obsadą bez podmianek nie pojedzie.... Kolega krzysiekob dobrze prawi.  Co tydzień 20% i bez żadnej chemii. Parametry już dziś nie wyglądają obiecująco. Teraz nie masz już wyjścia. Kup bogatą sól i jedź na samych podmiankach ale reg. co tydzień. Uboga sól do dojrzewania ok. ale dojrzewanie nie ma polegać na wrzucaniu 15 koralowców po 3 tyg. To się nie może udać.

tomko

tomko

W małych zbiornikach z gęstą obsadą bez podmianek nie pojedzie.... Kolega krzysiekob dobrze prawi.  Co tydzień 20% i bez żadnej chemii. Parametry już dziś nie wyglądają obiecująco. Teraz nie masz już wyjścia. Kup bogatą sól i jedź na samych podmiankach ale reg. co tydzień. Uboga sól do dojrzewania ok ale dojrzewanie nie ma polegać na wrzucaniu 15 koralowców po 3 tyg. To się nie może udać.

tomko

tomko

W małych zbiornikach z gęstą obsadą bez podmianek nie pojedzie.... 20% co tydzień i bez żadnej chemii. Parametry już dziś nie wyglądają obiecująco. Teraz nie masz już wyjścia. Kup bogatą sól i jedź na samych podmiankach ale reg. co tydzień.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.