Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

8 minut temu, norbi2222 napisał:

Ja nie mam. Jeżeli jest masa koralowa to będzie pochłaniać makro. Dam przykład ze zbiorników z mojego sklepu - świeżo odpalone zbiorniki, co prawda wypełnione koralowcami po brzegi. Każdy około 400 l wody netto w obiegu  i tego samego dnia odpalony "balling" i codziennie przez pierwsze dwa tygodnie podkręcany, bo parametry zjeżdżały. Obecnie musimy lać 700 ml płynów do każdego zbiornika aby utrzymać parametry. Zbiorniki odpalone 4 tygodnie temu.

Zgoda. Tylko nie bardzo to przystaje do nano rafki Marianny. Ty mówisz o optymalnym postępowaniu, ja piszę o najmniej upierdliwym i bezpiecznym z punktu widzenia zbiornika, który ma 50 l i ograniczone możliwości rozbudowy systemu. Przy reg. podmianach nic nie padnie.

tomko

tomko

1 minutę temu, norbi2222 napisał:

Ja nie mam. Jeżeli jest masa koralowa to będzie pochłaniać makro. Dam przykład ze zbiorników z mojego sklepu - świeżo odpalone zbiorniki, co prawda wypełnione koralowcami po brzegi. Każdy około 400 l wody netto w obiegu  i tego samego dnia odpalony "balling" i codziennie przez pierwsze dwa tygodnie podkręcany, bo parametry zjeżdżały. Obecnie musimy lać 700 ml płynów do każdego zbiornika aby utrzymać parametry. Zbiorniki odpalone 4 tygodnie temu.

Zgoda. Tylko nie bardzo to przystaje do nano rafki Marianny. Ty mówisz o optymalnym postępowaniu, ja piszę o najmniej upierdliwym i bezpiecznym z punktu widzenia zbiornika, który ma 50 l i ograniczone możliwości rozbudowy systemu. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.