Skocz do zawartości
Niko235

Wąska sterowalna lampa LED?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam lampę ati T5 6x54w zwykła, i chciałbym dołożyć do niej jakąś wąską sterowaną lampę led aby były wschody i zachody czy możecie coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niko235 napisał:

Witam, mam lampę ati T5 6x54w zwykła, i chciałbym dołożyć do niej jakąś wąską sterowaną lampę led aby były wschody i zachody czy możecie coś polecić?

Szukasz jakiegoś bara ledowego? Szczerze z gotowców to nie wiem czy coś znajdziesz bo orphek nie ma sterowania, ewentualnie chińska kopia do sprawdzenia czy ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orphek lub jego pochodne byłyby idealne ale nie ma sterowania i nie wiem czy można do niego podłączyć jakiś zewnętrzny sterownik, a jeżeli można to jaki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niko235 napisał:

Orphek lub jego pochodne byłyby idealne ale nie ma sterowania i nie wiem czy można do niego podłączyć jakiś zewnętrzny sterownik, a jeżeli można to jaki!

Orphek w sumie ma po prostu gotowy driver ledowy bez sterowania o napięciu z zakresu 35-60V i 1A na wyjsciu. Jeśli w środku jest jedna nitka a jeszcze orpheka nie rozebrałem wiec nie jestem pewny to pewnie się da ;)

Edytowane przez sith114 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację, będę szukał w necie może coś znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Niko235 napisał:

Dzięki za informację, będę szukał w necie może coś znajdę.

Na dniach może wezmę się za tego orpheka ale nie mam zasilacza żeby takie coś sprawdzić bo moj zasilacz laboratoryjny kończy się na 30V :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli driver ma pwm, to jest ok, jesli nie ma to jest problem, bo trzeba by znalezć odpowiedni driver z pwm. Drivery MW mają do 52v maksymalnie - z tego, co pamiętam, a to chyba za mało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszły belki reeffactory sterowane bardzo podobne do orphek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.