Skocz do zawartości

Historia edycji

Dzozefin

Dzozefin

Dziękuję Panie Norbercie a jak zrobić samemu taka lampę, jaki koszt i z czego? Może jakieś linki do stron gdzie mogłabym  kupić produkty tańsze, w końcu szafkę sama zbudowałam to może i z lampę by się udało? Muszę tylko wiedzieć co, gdzie kupić i jak zamontować do tego wszystko u mnie musi być po prostu ładne i estetyczne więc o żadnych prowizorkach mowy nie ma.  Ja już coś wymyślę tylko jeśli naprawde będzie taniej i będę konkretnie wiedziała ile i jakich lamp muszę kupić na mój zbiornik no i gdzie? 

Dzozefin

Dzozefin

Dziękuję Panie Norbercie a jak zrobić samemu taka lampę, jaki koszt i z czego? Może jakieś linki do stron gdzie mogłabym  kupić produkty tańsze, w końcu szafkę sama zbudowałam to może i z lampa by się udało? Muszę tylko wiedzieć co, gdzie kupić i jak zamontować do tego wszystko u mnie musi być po prostu ładne i estetyczne więc o żadnych prowizorkach mowy nie ma.  Ja już coś wymyślę tylko jeśli naprawde będzie taniej i będę konkretnie wiedziała ile i jakich lamp muszę kupić na mój zbiornik no i gdzie? 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.