Skocz do zawartości

Historia edycji

chris_ek

chris_ek

27 minut temu, Arek77 napisał:

Chyba na dojrzewanie. Jak dla mnie to te pierwsze tygodnie są jednymi z najciekawszych w akwarium. Każdy dzień przynosi coś nowego. 

Zależy jak jak bardzo burzliwie to dojrzewanie będzie przebiegało. ;) I tak... już pierwsze niespodzianki pokazały dlaczego Marcinowi zbiedniały montipory (wyłowiłem aż trzy ślimaki nagoskrzelne) i że aiptasia może się przenieść nawet na niepozornym kawałeczku szkieletu montipory (też już usunięta)

23 minuty temu, Laszek napisał:

Fajnie. Tylkonta ostatnia półka zobaczysz że jest trochę za wysoko. Jak obsadzisz koralami i zaczną ładnie rosnąć nie będą miały miejsca na rozwój.

Mam nadzieję że nie, ona jest jakieś dziesięć centymetrów od powierzchni wody. W sumie to nie wiem jeszcze co na niej miałoby lub mogłoby rosnąć - podpowiedzi mile widziane.

chris_ek

chris_ek

14 minut temu, Arek77 napisał:

Chyba na dojrzewanie. Jak dla mnie to te pierwsze tygodnie są jednymi z najciekawszych w akwarium. Każdy dzień przynosi coś nowego. 

Zależy jak jak bardzo burzliwie to dojrzewanie będzie przebiegało ;). I tak... już pierwsze niespodzianki pokazały dlaczego Marcinowi zbiedniały montipory (wyłowiłem aż trzy ślimaki nagoskrzelne) i że aiptasia może się przenieść nawet na niepozornym kawałeczku szkieletu montipory.

18 minut temu, Laszek napisał:

Fajnie. Tylkonta ostatnia półka zobaczysz że jest trochę za wysoko. Jak obsadzisz koralami i zaczną ładnie rosnąć nie będą miały miejsca na rozwój.

Mam nadzieję że nie, ona jest jakieś dziesięć centymetrów od powierzchni wody. W sumie to nie wiem jeszcze co na niej miałoby lub mogłoby rosnąć - podpowiedzi mile widziane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.