Skocz do zawartości

Historia edycji

chris_ek

chris_ek

2 godziny temu, jkk napisał:

@chris_ekjaka różnica czasu między zdjęciami? 

Mega akwarium;)

Sierpień ubiegłego roku a stan obecny.

Dzięki.

2 godziny temu, Arek77 napisał:

Czy widać aby któreś odmiany były bardziej lub mniej ekspansywne czy raczej nie? 

 

52 minuty temu, katani napisał:

AOI są turbo ekspansywne, przerastają inne zoasy, wrastają na SPS i inne koralowce, o ile te ich nie parzą.

U mnie AOI mam od dwóch polipów i trochę trwało zanim "zaskoczyły", na razie to Scrambled  eggs je przerasta. Najbardziej "rozlały" się Blondies, Rasta, Rainbow hornets i Orange bam bam. Najsłabiej: Armor of god, Bowser, Goblins fire. Co do ekspansywności to u mnie na pierwszym  miejscu Blondies a potem Rasta.

Przypomniało mi się, że mam jeszcze wsadzone w róg Purple bee i podejrzewam, że gdyby dać im szansę to one zdominowałyby wszystkie.

chris_ek

chris_ek

2 godziny temu, jkk napisał:

@chris_ekjaka różnica czasu między zdjęciami? 

Mega akwarium;)

Sierpień ubiegłego roku a stan obecny.

Dzięki.

Godzinę temu, Arek77 napisał:

Czy widać aby któreś odmiany były bardziej lub mniej ekspansywne czy raczej nie? 

 

18 minut temu, katani napisał:

AOI są turbo ekspansywne, przerastają inne zoasy, wrastają na SPS i inne koralowce, o ile te ich nie parzą.

U mnie AOI mam od dwóch polipów i trochę trwało zanim "zaskoczyły", na razie to Scrambled  eggs je przerasta. Najbardziej "rozlały" się Blondies, Rasta, Rainbow hornets i Orange bam bam. Najsłabiej: Armor of god, Bowser, Goblins fire. Co do ekspansywności to u mnie na pierwszym  miejscu Blondies a potem Rasta.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.