Skocz do zawartości

Historia edycji

pawel_1_75

pawel_1_75

Wg mnie jest coś na rzeczy z tą skałą i związkiem z nadmiarem baru. U mnie ICP wykazał 214. Znajomek (Ciosku) miał bodajże 240. Jedyny element wspólny jego zbiornika i mojego to ta skała i kamyki. Ty też ją masz. Nie wiem, może to nie to, ale warte zastanowienia. Pytanie , czy ten nadmiar u Ciebie powoduje jakieś negatywne skutki. U mnie paliło tipy SPS, po zastosowaniu Al99 (zalecenie Tritona - pochłania m.in. bar), zaczęły się zalewać.

Używasz zeolit ?

 

pawel_1_75

pawel_1_75

Wg mnie jest coś na rzeczy z tą skałą i związkiem z nadmiarem baru. U mnie ICP wykazał 214. Znajomek (Ciosku) miał bodajże 240. Jedyny element wspólny jego zbiornika i mojego to ta skała. Ty też ją masz. Nie wiem, może to nie to, ale warte zastanowienia. Pytanie , czy ten nadmiar u Ciebie powoduje jakieś negatywne skutki. U mnie paliło tipy SPS, po zastosowaniu Al99 (zalecenie Tritona - pochłania m.in. bar), zaczęły się zalewać.

Używasz zeolit ?

 

pawel_1_75

pawel_1_75

Wg mnie jest coś na rzeczy z tą skałą i związkiem z nadmiarem baru. U mnie ICP wykazał 214. Znajomek (Ciosku) miał bodajże 240. Jedyny element wspólny jego zbiornika i mojego to ta skała. Ty też ją masz. Nie wiem, może to nie to, ale warte zastanowienia. Pytanie , czy ten nadmiar u Ciebie powoduje jakieś negatywne skutki. U mnie paliło tipy SPS, po zastosowaniu Al99 (zalecenie Tritona - pochłania m.in. bar), zaczęły się zalewać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.