Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

.

Edytowane przez AnT (wyświetl historię edycji)

... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , nikt ,nic . 

 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety @AnT jesteś pionierem. Nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz. Ja szczerze się nad nią zastanawiałem, jednak dostępność odpowiednich  interesujących mnie modułów oraz pewne zdarzenia losowe na razie mnie nie przekonały. 

Plusem jest na pewno modułowość, przewiewność jak i możliwość montowania wyciąganych półek. Minusem brak naturalnych miejsc do bytowania drobnego życia, oraz ograniczona możliwość aranżacji. O zdolności biofiltracji przy dostępności różnych materiałów zastępczych bym się raczej nie martwił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dadario o jakich półkach mówisz ?

Przeglądałem ofertę, dopytałem i obecnie są dostępne 2 z 3 modułów jakie by mnie interesowały... ale być może nie trafiłem na półki o których wspominasz, być może one stanowiły by fajne rozwiązanie. Póki co trafiałem na monolityczne bryły w które można wpinać podstawki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@chwialek źle się wyraziłem. Montowane podstawki z sztucznymi koralami z ich oferty można zamienić na odpowiednio duże i łatwo "wymienialne" podstawy pod korale. Tworzyć dzięki temu "półeczki" z koralami wyciągane do fragowania czy innych potrzebnych czynności.  Podobny pomysł wprowadził na swoim kanale pewien Jutuber "Coral Euphoria". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.