Skocz do zawartości

Historia edycji

Steron

Steron

Raczej kiepska sprawa w tym modelu, bo dno z pcv kubka jest w całości na rurze. Wiercenie odpada. Można by wytopić dziurę w plastiku kubka (bliżej podstawy  pod wymiar 4/6mm jakimś rozgrzanym nad palnikiem drutem/ wiertłem. Następnie wkleić silikonem lub klejem do rur pcv łącznik węża 4/6mm do tego wąż akwarystyczny 4/6 mm i zaworek  węża 4/6mm na końcu. Miałem tak zrobione w swoim Schuranie 150 z doprowadzeniem do wiaderka. Używałem tego tylko jak wyjeżdżałem na wakacje. Działało. Tylko ja miałem zamontowane w razie przelania na górze kubka.

 

Steron

Steron

Raczej kiepska sprawa w tym modelu, bo dno z pcv kubka jest w całości na rurze. Wiercenie odpada. Można by wytopić dziurę w plastiku kubka (bliżej podstawy  pod wymiar 4/6mm jakimś rozgrzanym nad palnikiem drutem/ wiertłem. Następnie wkleić silikonem lub klejem do rur pcv łącznik węża 4/6mm do tego wąż akwarystyczny 4/6 mm i zaworek  węża 4/6mm na końcu. Miałem tak zrobione w swoim Schuranie 150 z doprowadzeniem do wiaderka. Używałem tego tylko jak wyjeżdżałem na wakacje. Działało.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.