Skocz do zawartości

Historia edycji

L.G.

L.G.

8 godzin temu, akwaraf napisał:

Niewiele koralowców miękkich mi się podoba, niektóre owszem. Na super wymagające twarde nie myślę nawet się porywać, jestem zielony. Tak więc myślę o paru miękkich, LPS i może coś z SPS

Nikt nie każe tobie mieć tylko miękkich , po prostu wszystko przyjdzie z czasem . Ale skoro później chcesz mieć sps  to sprzęt brał bym pod nie . Zaoszczędzi to tobie sporo nerwów potem i pieniędzy . 

 

8 godzin temu, akwaraf napisał:

A jeszcze jedno, pytam o wszystko ...aż mi czasem wstyd :)

Jakiś tam zarys tego co chcesz mieć jest i to dobrze a że nie masz pewności czy będzie ok to normalne . Lepiej zapytać niż się wkopać .

 

Ja teraz stawiam następny zbiornik i lampa da jakieś 1,8W/l , ale obsłuży też zbiornik jeszcze raz taki . Kupiona przyszłościowo , a w baniaku planowana obsada to same ukwiały . Sporo ludzi twierdzi , że nie mają żadnych wymagań , ale to nie prawda . To mój 2 baniak z ukwiałami i pierwszy był z bardzo dobrym sprzętem . Ten też będzie , tylko prostszy .

L.G.

L.G.

8 godzin temu, akwaraf napisał:

Niewiele koralowców miękkich mi się podoba, niektóre owszem. Na super wymagające twarde nie myślę nawet się porywać, jestem zielony. Tak więc myślę o paru miękkich, LPS i może coś z SPS

Nikt nie każe tobie mieć tylko miękkich , po prostu wszystko przyjdzie z czasem . Ale skoro później chcesz mieć sps  to sprzęt brał bym pod nie . Zaoszczędzi to tobie sporo nerwów potem i pieniędzy . 

 

8 godzin temu, akwaraf napisał:

A jeszcze jedno, pytam o wszystko ...aż mi czasem wstyd :)

Jakiś tam zarys tego co chcesz mieć jest i to dobrze a że nie masz pewności czy będzie ok to normalne . Lepiej zapytać niż się wkopać .

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.