Skocz do zawartości
Solek

Wirnik i zawężka pompa dcp 6500

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Przerabial ktos pompę dcp 6500 pod odpieniacz?

Potrzebuje pliki stl wirnika i związki jak by ktoś udostępnił byl bym mega wdzieczny

Jak z głośnością takiej pompy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej
Przerabial ktos pompę dcp 6500 pod odpieniacz?
Potrzebuje pliki stl wirnika i związki jak by ktoś udostępnił byl bym mega wdzieczny
Jak z głośnością takiej pompy?
Oj ryzykujesz z tymi pytaniami to się nazywa lenistwo w szukaniu postów. Na olx znajdziesz takie zwierzki z wirnikami robionymi na drukarce 3D. Co do hałasu dcp podobno bezgłośna ale z wirnikiem igiełkowym pewnie będzie dźwięk gotującego się czajnika. Proponuję troszkę poszukać bo tutaj lenistwa się nie toleruje. Z własnego doświadczenia wiem że postów jest od groma na temat DCP z wirnikiem igiełkowym.

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Solek napisał:

dcp 6500 pod odpieniacz?

Posiadam odpieniacz na DCP8000...
różnice pomiędzy pompą obiegową a tą z odpieniacza...

obudowa wirnika w obiegu ma wylot wody do góry... odpieniacz ma "wpływ" wody od boku na dole ? jeden z zaczepów przeszkadza w obrocie osłony wirnika.
Wnętrze komory w miejscu zasysania wody ma w standardzie przewężony kołnierz. W odpieniaczu jaki posiadałem otwór był rozwiercony do pełnego przelotu.
Wirnik igiełkowy... po co drukować skoro można kupić nakładkę koszt na allegro około 130pln z wysyłką smart.
Zwężka... "redukcja długa" dopasuj średnicowo, nawierć i wprowadź króciec na wężyk doprowadzający powietrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, pele1912 napisał:

Oj ryzykujesz z tymi pytaniami to się nazywa lenistwo w szukaniu postów. Na olx znajdziesz takie zwierzki z wirnikami robionymi na drukarce 3D. Co do hałasu dcp podobno bezgłośna ale z wirnikiem igiełkowym pewnie będzie dźwięk gotującego się czajnika. Proponuję troszkę poszukać bo tutaj lenistwa się nie toleruje. Z własnego doświadczenia wiem że postów jest od groma na temat DCP z wirnikiem igiełkowym.

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
 

Po ch..j piszesz takie bzdury nic nie wnoszące w temacie 

Lenistwa się nie toleruje rozjebales mnie totalnie 

Zanim napiszesz kolejnym razem takie rady to jebnij sobie ze 2 baranki w ścianę  

Wszyscy jestescie niesamowicie pomocni

To forum już dawno sięgnęło dna kazdy chce innym tylko udowodnić że jest najmądrzejszy a najczęściej zalozyl dopiero swoją pierwszą kosteczkę 30l a ekspert jakich malo 

Oczywiście że pierwsze co tonprzeszukalem forum i olx plików na forum nie znalazłem a na ile owszem za 200 zl.jest zwezka i wirnik ale mowie wydrukuje sam skoro.mam drukarkę.

Ale.faktycznie lepiej kupić i nie słychać super.expertow tego.forum 

Zamykam temat 

Dziękuję za super.pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Solek napisał:

Po ch..j piszesz takie bzdury nic nie wnoszące w temacie 

Lenistwa się nie toleruje rozjebales mnie totalnie 

Zanim napiszesz kolejnym razem takie rady to jebnij sobie ze 2 baranki w ścianę  

Wszyscy jestescie niesamowicie pomocni

To forum już dawno sięgnęło dna kazdy chce innym tylko udowodnić że jest najmądrzejszy a najczęściej zalozyl dopiero swoją pierwszą kosteczkę 30l a ekspert jakich malo 

Oczywiście że pierwsze co tonprzeszukalem forum i olx plików na forum nie znalazłem a na ile owszem za 200 zl.jest zwezka i wirnik ale mowie wydrukuje sam skoro.mam drukarkę.

Ale.faktycznie lepiej kupić i nie słychać super.expertow tego.forum 

Zamykam temat 

Dziękuję za super.pomoc.

Co co..no właśnie sięgasz dna!!!

I to już cie tu nie ma !!!

Nie toleruje forum takiego wulgaryzmu i chamstwa.

Ban for ever :waving

 

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.