Skocz do zawartości

Historia edycji

mufti

mufti

Przy okazji zabezpieczy i Ciebie (autora postu). Sam wyleczyłem się właśnie cyprofloxacyną lata temu po zakażeniu poprzez ranę i zamoczeniu jej w wodzie pod skałami. Skutki były okropne, ale za to nabrałem dystansu. Konkretnie antybiotyk, który mi pomógł to Cipronex.

Czynnikiem jaki wywołał owe zakażenie były bakterie mycobacterium mariunum. Czyli beztlenowe dziady, które spowodowały u mnie dramatyczne skutki.

W tym przypadku powinna pomóc bez problemu proponowana terapia. Jak kolega wyżej zauważył. I dla akwarium, a przy okazji dla siebie prewencyjnie.

Jedynie proponuję zachowanie ostrożności w kontakcie z otwartymi ranami np. na rękach w wodzie. Wystarczy założyć typowe rękawiczki (te niebieskie, czarne, czy białe), mimo przenikania wody, a potem je ściągnąć i przemyć ręce mydłem najlepiej w ciepłej wodzie.

To rada dla kolegi od siebie.

Przebyłem to dziadostwo w ok. 2010 roku i przestrzegam na przyszłość.

mufti

mufti

Przy okazji zabezpieczy i Ciebie (autora postu). Sam wyleczyłem się właśnie cyprofloxacyną lata temu po zakażeniu poprzez ranę i zamoczeniu jej w wodzie pod skałami. Skutki były okropne, ale za to nabrałem dystansu.

Czynnikiem jaki wywołał owe zakażenie były bakterie cyprobakteriamariunum. Czyli beztlenowe dziany, które spowodowały u mnie dramatyczne skutki.

W tym przypadku powinna pomóc bez problemu proponowana terapia. Jak kolega wyżej zauważył.

Jedynie proponuję zachowanie ostrożności w kontakcie z otwartymi ranami np. na rękach w wodzie. Wystarczy założyć typowe rękawiczki (te niebieskie, czarne, czy białe), mimo przenikania wody, a potem je ściągnąć i przemyć ręce mydłem najlepiej w ciepłej wodzie.

To rada dla kolegi od siebie.

Przebyłem to dziadostwo w ok. 2010 roku i przestrzegam na przyszłość.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.