Skocz do zawartości

Historia edycji

katani

katani

4 minuty temu, krzysiekob napisał:

Wygląda jak mój pierwszy sump. Same przegrody które tylko przeszkadzają. Później wycinałem pokolei. Wystarczą dwie komory. Jedna na pompę obiegową z czujnikiem dolewki i druga komora na resztę. Wtedy nie ma problemów z poziomem. Na odpieniacz dajesz opóźniony start by nie ruszył od razu po załączeniu prądu

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

Ja też tak miałem i też później wycinałem. Teraz mam 2 przegrody - 3 komory i wielką pokusę aby usunąć jeszcze jedną.

Godzinę temu, mikas napisał:

3. Chodzi o to że przegroda przy pomie wyznacza poziom. A powinno być coś takiego, przepraszam ale użyłem zdjęcia kogoś innego 

U ciebie chyba też tak jest - przegroda przy pompie wyznacza poziom w poprzedniej komorze, poziom wody w komorze pompy wyznaczany jest przez dolewkę.

katani

katani

1 minutę temu, krzysiekob napisał:

Wygląda jak mój pierwszy sump. Same przegrody które tylko przeszkadzają. Później wycinałem pokolei. Wystarczą dwie komory. Jedna na pompę obiegową z czujnikiem dolewki i druga komora na resztę. Wtedy nie ma problemów z poziomem. Na odpieniacz dajesz opóźniony start by nie ruszył od razu po załączeniu prądu

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 

Ja też tak miałem i też później wycinałem. Teraz mam 2 przegrody - 3 komory i wielką pokusę aby usunąć jeszcze jedną.

Godzinę temu, mikas napisał:

3. Chodzi o to że przegroda przy pomie wyznacza poziom. A powinno być coś takiego, przepraszam ale użyłem zdjęcia kogoś innego 

U ciebie chyba też tak jest - przegroda przy pompie wyznacza poziom w poprzedniej, poziom wody w komorze pompy wyznaczany jest przez dolewkę.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.