Skocz do zawartości
Laszek

Rozpuszczający się przewód od cyrkulatora.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Cyrkulator QP-9000. Dzisiaj podczas czyszczenia na palcu została czarna maź. Z przewodu. Pierwszy raz coś takiego mam. Cyrkulator chodzi ponad 2 lata.1d47fffe737413f1bcb80601e4e5d844.jpg

 

Wysłane z mojego LM-X525 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przewód po usunięciu glonów i osadów jest szorstki to podejrzewał bym działalność jeżowca.

Jeśli po oczyszczeniu jest kleisty być może coś reaguje i się rozpuszcza. cóż jebao, jebao aż się ...  jakość do ceny i tak prezentuje się nieźle.

Węgiel nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Węgiel mam. Jeżowiec odpada. To jest tylko fragment który otula przewód zaraz przy wejściu. Narazie obleje go klejem z pistoletu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Laszek napisał:

 

Jak w temacie. Cyrkulator QP-9000. Dzisiaj podczas czyszczenia na palcu została czarna maź. Z przewodu. Pierwszy raz coś takiego mam. Cyrkulator chodzi ponad 2 lata.1d47fffe737413f1bcb80601e4e5d844.jpg

 

Wysłane z mojego LM-X525 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Moczyłeś go może w czymś przy okazji czyszczenia? Swoją drogą, nieźle zasyfiony, trochę zapuściłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Słony leszcz napisał:

Moczyłeś go może w czymś przy okazji czyszczenia? Swoją drogą, nieźle zasyfiony, trochę zapuściłeś.

Myję w kranówce. Fakt ten nie był czyszczony z 2 miechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do czyszczenia to rw4 nieczyszczone 4 lata i śmiga bez zwiechy. Od półtorej roku w drugim zbiorniku. Przerwę miał tylko godzinę na czas przewozu z punktu a do punktu b. Glamorca leci drugi rok i czysciłem tylko raz z pół roku temu. Po czyszczeniu efekt "turbo" przez dwa-trzy tygodnie i potem powrót do "stabilności". Pewnie wielu z Was po mnie psy powiesi, ale w moim przypadku nie widzę potrzeby czyszczenia cylkulatorów. Jak widać, przynajmniej u mnie, nie ma to wpływu na żywotność. To taki off top. A co do tematu, ja osobiście bał bym się wrzucić urządzenie, które się rozpuszcza. Co do zdjęcia, wcale nie musi być to rozpuszczony przewód a po prostu jakiś osad szlamu co się zdarza. Myślę że Krzychu może być tu spokojny bo regularnie robi icp i o ile wiem, do tej pory nie ma dziwnych pierwiastków w wodzie. Ale aż zadzwonię do Krzycha z ciekawości co tam u Niego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.