Skocz do zawartości

Historia edycji

lukas79

lukas79

zamówiłem chinkę (tak wiem chinkę) .... maspect musi jeszcze leżeć w szafie - nad kostką mam szafkę i za cholerę nie mogłem go podnieść tak, by całe akwa doświetlił

chinka jest na szerokość kostki i nie powinno być problemu z logistyką - ten maspect świeci na drugiej elegancko, w tej bym musiał mieć przy tej wysokości 2 ...... i je skręcić mocno, więc średni interes 

te leddy slim duo na dłuższą metę to cieniutkie nawet 2+ mój wynalazek 

co za inżynier wrzucił 1 sztukę do zestawu nano reff .... 3 to by było chyba za mało .... 

----- edit

NO3 mam około 5 (salifer - zoolek) - hanką to mi się tego nie chce mierzyć, bo ta walizka to zestaw małego chemika i chyba nie ma takiej potrzeby, przy tej skali

PO4 hanka - 0,17 

zastanawiam, czy z tym coś robić - głownie miękkie i LPS (górna kostka ma jakieś 3 małe patyki i podobne parametry) - tam to by było bardziej uzasadnione, ale zależy mi na euphylliach głównie, jak za nisko zejdę to i miękasy mogą chyba zastrajkować 

nie chcę żadnych wynalazków zbytnio wrzucać w te kubełki, bo potem straszne uzależnienie (dla jasności w każdej kostce i słonej i słodkiej, mam trochę purigenu w rajstopie) nie zauważyłem by coś on zbijał, zerował itd... stosuję go od lat ze względu na kryształ wodę na tym ustrojstwie 

lukas79

lukas79

zamówiłem chinkę (tak wiem chinkę) .... maspect musi jeszcze leżeć w szafie - nad kostką mam szafkę i za cholerę nie mogłem go podnieść tak, by całe akwa doświetlił

chinka jest na szerokość kostki i nie powinno być problemu z logistyką - ten maspect świeci na drugiej elegancko, w tej bym musiał mieć przy tej wysokości 2 ...... i je skręcić mocno, więc średni interes 

te leddy slim duo na dłuższą metę to cieniutkie nawet 2+ mój wynalazek 

co za inżynier wrzucił 1 sztukę do zestawu nano reff .... 3 to by było chyba za mało .... 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.