Skocz do zawartości

Historia edycji

lukas79

lukas79

Dokładnie tak, jak napisał Czarek

mnie to szczęście nawiedziło teraz w jednej z kostek i tu na 90% winna była cyrkulacja 

weź wszystko przedmuchaj pipetą i zobacz, czy Ci się nie zbiera gdzieś syf i kombinuj z cyrkulacją tak, by do tego nie dopuszczać  

ja dodatkowo codziennie pucowałem szczoteczką do zębów i zacząłem lać extra bakterie (pewnie, jak bym z tym nic nie robił, to by wyglądało podobnie) 

do sumpa też bym zajrzał, czy tam cię też nie nazbierało dziadostwa 

 

----- edit

a, że jest to na 90% trafna diagnoza to masz odpowiedź w swoim 1 poście, gdzie piszesz, że przy próbie podbijania nutrientów rosło jeszcze szybciej 

i teraz pytanie pomocnicze, jeśli mierzysz systematycznie parametry nie zauważyłeś przed pojawieniem się glonów nagłego skoku NO3 ?

 

lukas79

lukas79

Dokładnie tak, jak napisał Czarek

mnie to szczęście nawiedziło teraz w jednej z kostek i tu na 90% winna była cyrkulacja 

weź wszystko przedmuchaj pipetą i zobacz, czy Ci się nie zbiera gdzieś syf i kombinuj z cyrkulacją tak, by do tego nie dopuszczać  

ja dodatkowo codziennie pucowałem szczoteczką do zębów i zacząłem lać extra bakterie (pewnie, jak bym z tym nic nie robił, to by wyglądało podobnie) 

do sumpa też bym zajrzał, czy tam cię też nie nazbierało dziadostwa 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.