Skocz do zawartości

Historia edycji

Konrad_Wwa

Konrad_Wwa

Z własnego doświadczenia:

1. darowałbym sobie pudełko, zostaje wiercenie i komin lub panel

2. jeśli jednak pudełko to na 100% sump z przynajmniej 1 przegrodą inaczej w przypadku zapowietrzenia pudełka, cała woda z sumpa zostanie wpompowana do akwarium czyli w rezultacie na podłogę

Lepiej zrobić raz a porządnie, ja poszedłem w panel i z akwarium 120 długości mam wydzielony panel 12 cm szerokości z 3 przegrodami (taki standardowy). Wiadomo, że przy takim rozwiązaniu z odpieniaczy zostaje tunze 9004/9012 bo na inne musiałbyś pewnie wydzielić z 20cm no i odpieniacz by ci wystawał sporo nad panel

Konrad_Wwa

Konrad_Wwa

Z własnego doświadczenia:

1. darowałbym sobie pudełko, zostaje wiercenie i komin lub panel

2. jeśli jednak pudełko to na 100% sump z przynajmniej 1 przegrodą inaczej w przypadku zapowietrzenia pudełka, cała woda z sumpa zostanie wpompowana do akwarium czyli w rezultacie na podłogę

Lepiej zrobić raz a porządnie, ja poszedłem w panel i z akwarium 120 długości mam wydzielony panel 12 cm szerokości z 3 przegrodami (taki standardowy). Wiadomo, że przy takim rozwiązaniu z odpieniaczy zostaje tunze 9004/2012 bo na inne musiałbyś pewnie wydzielić z 20cm no i odpieniacz by ci wystawał sporo nad panel

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.