Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

Tu nie chodzi zebyś się wstydził (sam lubię DIY) tylko w tej sytuacji warto zastosować sprawdzone patenty - żeby nie było zapowietrzania, problemu ze spiętrzaniem wody etc. AT4000 daje radę. Mam na rurze 32 mm i idzie max ok. 3500 l/h, tyle jest też ustawione na pompie. Są też w zestawie śrubunki na 40 mm więc 4000 l pociągnie. Skała w 2 dużych kawałach z giełdy akwarystycznej (z całą pewnością 50 kg bo ledwo uniosłem ;)), zapłaciłem z 400 pln - nie wiem co to, nie wiem skąd to ale jest bez zarzutu - wyglądała trochę jak skała w Adriatyku. Odpieniacz nigdy za duży. Teraz kupiłbym 1500i przy mojej gęstej obsadzie.

tomko

tomko

Tu nie chodzi zebyś się wstydził (sam lubię DIY) tylko w tej sytuacji warto zastosować sprawdzone patenty - żeby nie było zapowietrzania, problemu ze spiętrzaniem wody etc. AT4000 daje radę. Mam na rurze 32 mm i idzie max ok. 3500 l/h, tyle jest też ustawione na pompie. Są też w zestawie śrubunki na 40 mm więc 4000 l pociągnie. Skała w 2 dużych kawałach z giełdy akwarystycznej (z całą pewnością 50 kg bo ledwo uniosłem ;)), zapłaciłem z 400 pln - nie wiem co to, nie wiem skąd to ale jest bez zarzutu. Odpieniacz nigdy za duży. Teraz kupiłbym 1500i przy mojej gęstej obsadzie.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.