Skocz do zawartości
JerzyB

Chcą zabrać TVN

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Rezus napisał:

TVN jeśli zniknie to tylko z naziemnych odbiorników,  a temu bo większość starszych ludzi jeszcze ma tego typu odbiorniki

Jestes w tyle Beti bo wchodzi nowy standard kodowania, co wymaga wymiany TV lub kupno nowych dekoderow  :D :D Starsze dekodery tez do wymiany ;)  Starsi ludzie beda wkurw....... :clowning

P.s Czyta Was się wysmienicie - kontynuujcie bo mam wrażenie, ze urodziliscie się niecałe 8 lat temu :clowning 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, VDR napisał:

Jestes w tyle Beti bo wchodzi nowy standard kodowania, co wymaga wymiany TV lub kupno nowych dekoderow  :D :D Starsze dekodery tez do wymiany ;)  Starsi ludzie beda wkurw....... :clowning

P.s Czyta Was się wysmienicie - kontynuujcie bo mam wrażenie, ze urodziliscie się niecałe 8 lat temu :clowning 

I super :Djestem młodsza :thumbup:


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, VDR napisał:

Jestes w tyle Beti bo wchodzi nowy standard kodowania, co wymaga wymiany TV lub kupno nowych dekoderow  :D :D Starsze dekodery tez do wymiany ;)  Starsi ludzie beda wkurw....... :clowning

P.s Czyta Was się wysmienicie - kontynuujcie bo mam wrażenie, ze urodziliscie się niecałe 8 lat temu :clowning 

Co ma wymiana dekoderów czy odbiorników do zabrania TVN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, JerzyB napisał:

Co ma wymiana dekoderów czy odbiorników do zabrania TVN?


A co Cie to obchodzi ? :clowning Do Beti pisałem :clowning

 

 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dale napisał:

Elity? Tutaj muszę przyznać rację, inteligencja zwykle bywa zaliczana do elit, nie ma jednak większego znaczenia w demokracji, a dlaczego? To przypomnij sobie fraszkę Kochanowskiego "Dzwon"

Ale ja nigdzie nie pisałem, że elity to inteligencja. Inteligencja to tradycyjnie kasta usłużna wobec elit.

Podstawowym założeniem demokracji (oczywiście nie tej unijnej) jest przyznanie równej wartości (co wyraża się w równości praw i równości głosów) każdemu obywatelowi, czy to fryzjerówi, czy profesorowi. Inteligentny i oczytany z Ciebie gość, więc porównaj sobie założenia rewolucji francuskiej czy amerykańskiej wojny o niepodległość, oświeceniową myślą filozoficzną - z obecną praktyką.

Edytowane przez Słony leszcz (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszczu, nie zrozumieliśmy się (znowu), do przysłowiowego fryzjera czy konserwatora mic nie mam i uważam że Ich praca jest nawet czasem istotniejsza dla społeczeństwa niż jakiegoś profesora "mniemanologii stosowanej". taka osoba pracuje, daje coś, z siebie dla społeczeństwa, więc ma prawo decydować o jego kształcie.

Szlag mnie tylko, przysłowiowy, trafia kiedy widzę jak nieudacznicy życiowi, czy osoby nie mające kompletnie żadnych kompetencji są wybierani do kierowania i reprezentowania nas.

Skoro taki gość nie potrafi utrzymać swojej rodziny czy "zrobić kariery" w mikro zarządzaniu, tylko ucieka się do układów i kolesiostwa , jakim cudem ma zarządzać dużo większym organizmem?

Widzisz, założenia (ważne słowo tutaj) zarówno rewolucji francuskiej, jak i deklaracji niepodległości czy ostatecznie zniesienie niewolnictwa to były piękne i szczytne idee.  Wszystkie wymagały świadomości i odpowiedzialności jednostki, Locke i Monteskiusz dodali równowagę opartą na podziale władzy, zaś sposób wyborów władz miał zapewnić reprezentację całego społeczeństwa. 

Tyle że w obecnym systemie to nie istnieje, dlatego że nie ma wewnętrznej równowagi, zaś społeczeństwo, nawet jeśli z czymś się nie zgadza nie jest w stanie na to wpływać. Niestety to było do przewidzenia przed wyborami, wielu to przewidywało.

A najgorsze jest, że nic nie zapowiada zmian na lepsze, a to z dwóch podstawowych względów, nie ma obecnie żadnej rozsądnej alternatywy, no i cała władza zgrupowana jest w jednych rękach, więc jeśli zostanie przejęta w stopniu proporcjonalnym do obecnej sytuacji, de facto, nic się nie zmieni, bo sytuacja będzie taka sama, tylko z innymi ludźmi. naiwnością było by liczyć że następcy będą lepsi.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, dale napisał:

najgorsze jest, że nic nie zapowiada zmian na lepsze,

No jak nie..? a nowy ład :D


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polaryzacja polityczna w naszym kraju jak widzę osiąga coraz wyższe poziomy absurdu.....

Oczywiście winę za to ponoszą dwa największe polityczne szkodniki w historii RP : czyli KO i PiS i wszystkie ich satelity.

Dla jasności nie jestem wyborcą "Konfederacji"  ani szeroko pojętej lewicy, jako skromny umiarkowany konserwatysta nie mam na kogo głosować w tym bałaganie ideologicznym i gospodarczym......

A tak nawiązując choć trochę do dyskusji to nie oglądam ani TVN ani TVP bo nie znoszę indoktrynacji politycznej w żadnej formie a obie te stacje oczywiście ją uprawiają  , niemniej w tym wypadku PiS oczywiście cynicznie próbuje wykorzystać moment i zamknąć konkurencyjną propagandówkę ......

Prawdę mówiąc jak się nad tym zastanawiam to o ile TVN jest stacją prywatną i może bez przeszkód zajmować określone stanowisko polityczne to TVP jako stacja publiczna powinna pozostać apolityczna - niestety nigdy taką nie była obojętnie za jakich rządów i niestety w naszych realiach nigdy taką się nie stanie.....

Pozostaje Polsat - jako jeszcze jako takie źródło niezależnej publicystyki .

 

Edytowane przez Tapajos32 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja życzę im totalnego upadku !

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu to się należało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, slider napisał:

Jemu to się należało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bo nie mówił jednym głosem  z kaczorem. Tak samo by się należało ziobrze , bo głosował przeciw  funduszu odbudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No i będziemy mieli chyba przyśpieszone wybory :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, =Fresz= napisał:

No i będziemy mieli chyba przyśpieszone wybory :D

Ja myślę, że nie ;) posłów od tego co nie chce, ale głosuje, przekupią.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
24 minuty temu, katani napisał:

Ja myślę, że nie ;) posłów od tego co nie chce, ale głosuje, przekupią.

No dzisiaj się okaże ;)

 

Fajnie tu pasuje ta piosenka :P

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, =Fresz= napisał:

No i będziemy mieli chyba przyśpieszone wybory :D

A jak wynik się powtórzy to co będziemy mieli dalszą wojnę Polsko-Polską ? Bo nie jest tak jak my chcemy ? Może utwórzmy monarchię - raz wybrany rządzi wiecznie. Jedyna słuszna droga...

Słusznej drogi to na najdalszym horyzoncie nie widać. Burdel musiał by się rozpaść do fundamentów.

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
19 minut temu, chwialek napisał:

A jak wynik się powtórzy to co będziemy mieli dalszą wojnę Polsko-Polską ? Bo nie jest tak jak my chcemy ? Może utwórzmy monarchię - raz wybrany rządzi wiecznie. Jedyna słuszna droga...

Słusznej drogi to na najdalszym horyzoncie nie widać. Burdel musiał by się rozpaść do fundamentów.

Dokładnie bo albo znowu Tusek albo mały chłopczyk będzie rozstawiał pionki heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A co pokazali w TV PIS? nie zawiele żeby to części ludziom nie otworzyło oczu hehe

TVP Info nie pokazało obrad Sejmu, gdzie toczy się debata ws. ustawy przeciwko TVN. Widzowie państwowej telewizji informacyjnej wysłuchali jedynie wystąpienia posła sprawozdawcy Piotra Babinetza z PiS oraz Marka  Suskiego z tej samej partii.

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JerzyB Pudlo za okno stawiaj większy baniak, jak i tak nie będziesz miał czego oglądać trzeba mieć trochę radości w życiu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik w sumie przedstawia cały TVN. Dobrze zrobili że dali pstryczka w nosa amerykańskim żydkom. W sumie to dostali od PiS dwa pstryczki bo jeszcze ten z roszczeniami.  Jeszcze gdyby zrobili porządek z resztą co podjudza ludzi to bym na nich zagłosował. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@ albanos72 oCzłowieku co Ty piszesz  , za dużo na oglądałeś się narodowej tv. Jeszcze Ci się oczy nie otwarły , to się otworzą jak zrozumiesz o co pisiorom chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.