Skocz do zawartości

Historia edycji

natan2012

natan2012

Godzinę temu, Bocian napisał:

Dużo zastanawiałem się nad Nopox. Zrozumiałem, że działa trochę jak pożywka dla bakterii dlatego używam. Lepiej zrobię jeśli przestanę?

Dobrze zrozumiałeś nopox działa jak pożywka ale służy do obniżania nutrientów . Teraz lej cierpliwie bakterie i czekaj na wszystkie plagi ;) Microbe Lift bardzo dobre, sam stosuję i jestem zadowolony. Nopox odstaw.

Godzinę temu, Bocian napisał:

Sugestie co do dodatkowych mediów filtracyjnych?

 Tu masz duże pole do popisu. Każdy chwali co innego a u mnie sprawdził się matrix seachema i kulki maxspecta. Pamietaj, że wszystkie media muszą być dość mocno obmywane przez wodę. Osobićie trzymałem je w siateczkach by łatwo je wyciągać i plukać. Pomyśl też nad filtracją mechaniczną, używam owaty tapicerskiej, super sprawa za przystępną cenę:D 

Warto zainwestować auto dolewkę, bez tego gadżetu nie wobrażam sobie prowadzenie morszczaka. Odpada upierdliwe dolewanie odparowanej wody i pomaga utrzymać parametry.

Jak byś potrzebował jakieś części to pisz na priv, coś jeszcze chyba zalega

natan2012

natan2012

57 minut temu, Bocian napisał:

Dużo zastanawiałem się nad Nopox. Zrozumiałem, że działa trochę jak pożywka dla bakterii dlatego używam. Lepiej zrobię jeśli przestanę?

Dobrze zrozumiałeś nopox działa jak pożywka ale służy do obniżania nutrientów . Teraz lej cierpliwie bakterie i czekaj na wszystkie plagi ;) Microbe Lift bardzo dobre, sam stosuję i jestem zadowolony. Nopox odstaw.

Godzinę temu, Bocian napisał:

Sugestie co do dodatkowych mediów filtracyjnych?

 Tu masz duże pole do popisu. Każdy chwali co innego a u mnie sprawdził się matrix seachema i kulki maxspecta. Pamietaj, że wszystkie media muszą być dość mocno obmywane przez wodę. Osobićie trzymałem je w siateczkach by łatwo je wyciągać i plukać. Pomyśl też nad filtracją mechaniczną, używam owaty tapicerskiej, super sprawa za przystępną cenę:D 

Jak byś potrzebował jakieś części to pisz na priv, coś jeszcze chyba zalega

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.