Skocz do zawartości
Reefshop Trójmiasto

Pandora Hybryda Pacific Sun 3300zł!

Rekomendowane odpowiedzi

Hej akwaryści!

Mamy dla Was promocję na świetną lampę Pacific Sun Pandora Hyperion S - model 1x145W+2x24W

Całą specyfikację znajdziecie pod tym linkiem Pandora Hyperion

Ale warto podkreslić to, co zostało wprowadzone ostatnio : dzięki temu, ze całe oprogramowanie działa w chmurze Pacific Sun możecie sterować lampą za pomocą niemal każdego urządzenia typu smart: telefonu, tableta, komputera czy niektórych telewizorów :-) 

Lampa posiada moduł WiFi.

Druga ważna informacja - lampa Pandora hyperion S ma 9 niezależnych kanałaów ale nie posiada białych diód, a spectrum światła tworzone jest , jak w przypadku świetlówek T5.

No i najważneijsze - komu może przydać sie takie oświetlenie?

- Pandora Hyperion S 1x145W + 2x24W - wymiary lampy to 600mmx320x50mm - przeznaczona do akwatii o rozmiarach maksymalnie 100x80x80

Cena 3300zł - termin realizacji - 7 dni roboczych.

Poniżej zdjęcie zbiornika o poj. 6 tys litrów, którego posiadaczem jest klient Pacific Sun z Austrii.

Oświetlenie nad tym zbiornikiem jest imponujące:

 - 4 pandory Hyperion S 4x145@+4x80W

- 2 metisy hyperion  4x145W

Coś niesamowitego! 

IMG_0293.jpg


pozdrawiamy

reefshopstopka.gif

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku:

https://www.facebook...warystykamorska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można prosić o informację jaki zakres temperatur barwnych można uzyskać na tej lampie? Przy predefiniowanych ustawieniach "na lenia" :)?

Pytam, bo mam zbiornik gdzie potrzeba mi nieco cieplejsze światło, zaś nie czuję się na siłach żeby samodzielnie konstruować całe widmo suwakami. Zakładam że fachowiec dobierze to lepiej.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 640L zbiornik tylko 193 waty , cosik malutko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dale napisał:

A można prosić o informację jaki zakres temperatur barwnych można uzyskać na tej lampie? Przy predefiniowanych ustawieniach "na lenia" :)?

Pytam, bo mam zbiornik gdzie potrzeba mi nieco cieplejsze światło, zaś nie czuję się na siłach żeby samodzielnie konstruować całe widmo suwakami. Zakładam że fachowiec dobierze to lepiej.

Witaj

Przy domyślnych ustawieniach lampa pracuje z temperaturą 16.000K. Przy wyłączonych RED i Amber - 22.000K. W chmurze dostępne jest kilka profili świetlnych (jak Bali) - można łatwo też się nimi wymieniać z innymi użytkownikami. 

Zmiana ustawień lampy - zarówno pojedynczych punktów na wykresie czy "suwakami" jest prosta i intuicyjna.. :-)

pozdrawiam 

Przemek

Zrzut ekranu 2021-08-4 o 15.18.29.png

Zrzut ekranu 2021-08-4 o 15.18.11.png

49 minut temu, Hoom napisał:

Na 640L zbiornik tylko 193 waty , cosik malutko 

Dla lampy używa się głównie pokrycia powierzchnią - podając czasem maksymalną głębokość gdzie w tym wypadku będzie to 80cm. Oczywiście to przy założeniu że w zbiorniku będą głównie miękkie. Przy lampach LED kalkulowanie mocy do pojemności nie do końca jest prawidłowe.

 Zazwyczaj typowe akwaria mają wysokość 60-65cm. Przy wysokości 60cm akwarium   -(akwarium o wymiarach 100x80x60 )- będzie to 480 litrów.

Lampa ma jest większa niż Radion G5 - jest także mocniejsza od niego i ma lepsze pokrycie światłem(dzięki świetlówkom T5) . Ecotech dla Radion G5 XR30 przewiduje zakres pokrycia 40x20 cali - czyli 100x50cm. Proszę pamiętać że oświetlenie takie dobiera się do konkretnej "zabudowy" akwarium - dużo zależy od rozmieszczenia skały czy typu zbiornika - wystarczy akwarium typu penisula i nie będzie skała przy żadnym z boków akwarium - chyba że przy kominie ;-)

pozdrawiam


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Przemek napisał:

Witaj

Przy domyślnych ustawieniach lampa pracuje z temperaturą 16.000K. Przy wyłączonych RED i Amber - 22.000K. W chmurze dostępne jest kilka profili świetlnych (jak Bali) - można łatwo też się nimi wymieniać z innymi użytkownikami. 

Zmiana ustawień lampy - zarówno pojedynczych punktów na wykresie czy "suwakami" jest prosta i intuicyjna.. :-)

pozdrawiam 

Przemek

Dzięki, pytałem o predefiniowane, bo wiem że dużo czasu i energii poświęcaliście kiedyś na dobranie widma pod korale, pamietam że chcieliście odwzorować parametry światała na określonych głębokościach.  Dlatego też samemu wolał bym za bardzo nie ingerować w nie.

Pytam pod katem ewentualnej rozbudowy zbiornika z konikami, na większy - tam są glony, więc i światło cieplejsze bardziej mi się podoba. Ale jak ostatnio kombinowałem w etheralach suwakami, mało nie popaliłem korali.

W każdym razie, dziękuję za odpowiedź.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, dale napisał:

Dzięki, pytałem o predefiniowane, bo wiem że dużo czasu i energii poświęcaliście kiedyś na dobranie widma pod korale, pamietam że chcieliście odwzorować parametry światała na określonych głębokościach.  Dlatego też samemu wolał bym za bardzo nie ingerować w nie.

Pytam pod katem ewentualnej rozbudowy zbiornika z konikami, na większy - tam są glony, więc i światło cieplejsze bardziej mi się podoba. Ale jak ostatnio kombinowałem w etheralach suwakami, mało nie popaliłem korali.

W każdym razie, dziękuję za odpowiedź.

Na tym samym silniku (przy kompletnie nowym hardware) powstaje teraz nowa lampa - będzie tam kilkanaście gotowych programów (z informacjami o CCT itd) kto®e będzie można zassać z chmury. W hybrydach jest to fajne (muszę poszukać zdjęcia gdzieś) Pandory z świetlówkami ciepłymi (warm white) i pełnym spektrum - wyglądało jak rafa w pełnym słońcu :-)

 


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampy macie naprawdę fajne , nie myśleliście zrobić jakiejś lampy na Bluetooth ? Brak problemu z połączeniem i działa bez problemu . Teraz mam nowy router i chodzi na 2,4 i za Chiny nie mogę się połączyć z pompami , lampę mam z Bluetooth i działa zawsze bez problemu . A z Wifi to różnie bywa tym bardziej , że często ludzie mają sporo sprzętu pod Wifi i router lepiej działa na 5 Gh . 

Edytowane przez Ariel (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Przemek napisał:

11 lat robiliśmy lampy na BT - to wszyscy Klienci mówili - czemu nie na Wifi??? ;-)

Post sprzed 12 lat..

https://reefbuilders.com/2009/12/01/pacific-sun-modular-aquarium-led-lamp-upgraded-bt-status/

Dzięki za szybką odpowiedź . Zostanę przy sprawdzonych metodach . Tym bardziej , że was też kosztuje utrzymanie witryn , a mnie wymiana routerów co 2 lata i potem mam lipę . Wasze lampy można programować , tak jak stare ATI ? Z poziomu lampy za pomocą zwykłego wyświetlacza i guzików ?
Macie sporo fajnych produktów , oby tak dalej .

Edytowane przez Ariel (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Przemek napisał:

Pandory z świetlówkami ciepłymi (warm white) i pełnym spektrum - wyglądało jak rafa w pełnym słońcu :-)

Taaa... a ja własnie zdjąłem swoją hybrydę żeby ilość kabli i watów zmniejszyć :))) No i kosztów zmiany 4 świetlówek co roku. Ale co świetlówka, to świetlówka.

Pewnie to wiecie, ale podpowiem że belka ledów ustawiona pod kątem 45 stopni, na górnej krawędzi ściany przednie zbiornika wizualnie daje mocny efekt. Ma to znaczenie kiedy chcemy rozświetlić zbiornk wizualnie (dla nas) a nie chcemy przy tym ładować dużej energii (korale).  Może by uzupełnić serię o takie belki? Coś na wzór orpheka...? Mi własnie tego w ofercie maxspecta brakuje :( - pod jedno sterowanie oczywiście.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 godzin temu, dale napisał:

Ma to znaczenie kiedy chcemy rozświetlić zbiornk wizualnie (dla nas) a nie chcemy przy tym ładować dużej energii (korale)

Przy takim wizualnym rozświetlaniu dla nas koralowce sps też z tego korzystają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wita 

Jestem na początku zabawy i mam solniczkę 300 l wymieniłem lampę na Pandorę hybrydę i nie poznałem baniaka .

Gorąco polecam  .

 

Zdjęcie wykonane telefonem bez filtra to i kolory dalekie od realu.

pTAHAT-pLFIxj4YwQoOrCm-qLJApcbtvVqlbPDlPm8rsSHZ1yu_BNVSJknavkuXDCdkG58UqShOW2Yrdzycgp7_OXZCT2XBPcu9AsO-nw1zevV2YgZLjJoA9dhyueGovYv7ueS24_7mzLk5_FuxJa1XL_BInmfyP0VRhtVt1yKpcCxNF1L3oynWPyr1GTPVvFEeCVs57R5RRPKWG0zymmUZ2T2qKwRBYmXNFURN1aL2CcxaFE6XF9VB8PU6MBg-g2gl10RJoBhQlQmCknOrfmLr7F79xsmEF4xQWXo2_ZdH4gVZhqyHEdoQyUDQj4cDBDGYmoinfud6rWKqJjxFvdkINy6JmBS6DfBXsltgR0VWEa9YPO5YzBRQFGYc6wwcjKQFWmem1nySS1oXdDB-qbgLpYRxEpZyZpQPZqulQfyHy9hEFVhXRMNuwPfzZDhEGOMvids4xpMxuzBxbymU-ehLok_5QD5sYdaNGPwRYn_UjTEXjMJWeMmR-uFU6viKsbRSbtTHilaviSCGD-PByBfqF5aB5sArqrXVhh6RkYabrNn4vACsaph8akJv1TayQx_BQCepfUuQpKsSjG7Kaopu4dN3cxc_AnCD2oYwnTWuVGK18cIldeqho-RMLxqJMpr8FGH44-M65ezHPIyg1m02HsqZ2eg_JDz1HzeFeDTQxLWf2ZAezaZTZz6Jtv2sVtZa76p2mvHnKBWRzg30PZnk=w705-h939-no?authuser=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, =Fresz= napisał:

Przy takim wizualnym rozświetlaniu dla nas koralowce sps też z tego korzystają.

Tak, pamiętać jednak trzeba że ludzkie oko jest organem adaptowalnym, korale zaś potrzebują określonej dawki i rodzaju energii (czyli węższy zakres parametrów). Kąt padania też ma znaczenie - popatrz na zbiornik od góry i z boku, ba, przekręć lampę tak by świeciła pod kątem, wtedy zupełnie inna ilość światła trafia do oka...

27 minut temu, mcgregor napisał:

Jestem na początku zabawy i mam solniczkę 300 l wymieniłem lampę na Pandorę hybrydę i nie poznałem baniaka

Zgadza się, mieszane światło robi robotę, wielopunktowe lampy, takie jak ethereale dają podobny efekt (rozświetlony cały zbiornik jednolitym światłem, bez ryzyka popalenia korali światłem z centrum stożka, nie ma potrzeby też wieszać lampy wysoko i oświetlać światłem odpadowym połowy pokoju. No i lampy wielopunktowe mają tą zaletę że nie ma zauważalnych zaciemnień w rogach zbiornika (górnych).


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.