Skocz do zawartości

usuwanie zawartości  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto jest za tym, żeby usuwanie posta lub tematu wymagało akceptacji drugiego "kolorowego"?



Rekomendowane odpowiedzi

Taki wniosek formalny do administracji, że może warto by było dodać krok akceptacji przez innego moderatora/admina przed usunięciem czegokolwiek z forum. Się czasem ktoś pomyli i kliknie "usuń" zamiast "edytuj"... Akceptacja na dwie ręce to dość powszechna praktyka i się sprawdza.

Edytowane przez Słony leszcz (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Słony leszcz

Doskonale wiem że temat wymierzyłeś przeciwko mnie i do mnie jako wycieczkę osobistą, tylko nie wiem co masz na celu? ośmieszyć mnie czy jak ?

nie bardzo rozumie jaki Ci temat zniknął, bo są wszystkie nawet w dziale offtop, natomiast ogłoś to publicznie, bo przecież o to ci tylko chodzi że moderator się pomylił w jednym z wątków i zrobił błąd z literką "ą" natomiast skasował własnego posta ( gdzie miał prawo) ale ty jako dobrodziej adwokat Pana Fresza próbujesz podjudzać to forum rzekomo jakąś zmianą wewnętrzną administracji.

Są sytuacje gdzie chwilowo jest dany forumowicz blokowany do wyjaśnienia administracyjnego, po czym jest obecny nadal ( sprawy wyjątkowe, ale się zdarzają)

Ostatnie tematy na offtop niestety nie do końca są czymś normalnym, arogancja i typowa agresja w stosunku do innych nie godzi się z tym forum, takie tematy muszą być zamykane na stałe lub czasowo do opanowania sytuacji lub wyciszenia napięcia jakie wywoływane jest w śród forumowiczów, jeśli moderator nie reaguje to piszecie na PW jak długo jeszcze to będzie trwało, jak się zamyka też źle, nie dogodzi wszystkim,

a wystarczy zachowywać się zgodnie z regulaminem tego forum i można prowadzić wątek bez problemów.

Mam propozycję,

zapraszamy na moderatora, zobaczysz czym to pachnie, jak tu jest po tej stronie jak się podejmuje decyzje, jaki będziesz w stosunku do kolegów czy stronniczy czy też nie itd, a za 2 lata wypowiesz się jak jest, lub też szybko zrezygnujesz.

Co do twojej propozycji, może i by przeszła ale 10 lat temu, gdzie było czynnych parunastu moderatorów, a nie obecnie. Bo czasem są sytuacje gdzie trzeba podjąć szybką decyzję a obecnie jesteś sam przez najbliższe godziny lub dni.

Wiec ta twoja ankieta posłuży tylko i wyłącznie do tego aby wywołać kolejną GB na tym forum bo przecież dawno nic nie było...

Nie wiem po co to wszystko robisz, złośliwość twoja juz nie zna granic, być może chcesz zabłysnąć hmm...

Miłej zabawy, tylko nie przesadź.

 

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Beti nie od dziś tu jestem i myślę, że wiesz, że nie ruszam tematów dla samej  gówno burzy. Natomiast... jak coś jest ujowe to należy na to reagować. Tyle w temacie.

Zapraszam wszystkich do wypowiedzi za, albo przeciw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłbym się na moderatora ale wtedy będzie zamordyzm w tematach politycznych, koronawirusowych, antyszczepionkowych, lalek dmuchanych czy tam robotow do dmuchania i wszelakiej maści tematów, które z góry wiadomo, że wywołają niesnaski i zniżą poziom dyskusji do poziomu rynsztoka.  Po prostu ich nie będzie bo szkoda marnować bity na dyskach :clowning

To kiedy mogę zacząć czyszczenie offtopu ? :clowning

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie trochę, popcorn i piwo "mnie wyszły były...", widzę że zapowiada się kolejny niezwykle pasjonujący i wiele wnoszący do społeczności temat wywołany skurczem zwieraczy...

Ja zdaję sobie sprawę że dla niektórych świat forum jest wszystkim co w życiu osiągnęli, że tylko tutaj mają szansę się realizować, ale narzucanie tego wszystkim innym, to już nadmiar arogancji.

 


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, VDR napisał:

Zgłosiłbym się na moderatora ale wtedy będzie zamordyzm w tematach politycznych, koronawirusowych, antyszczepionkowych, lalek dmuchanych czy tam robotow do dmuchania i wszelakiej maści tematów, które z góry wiadomo, że wywołają niesnaski i zniżą poziom dyskusji do poziomu rynsztoka.  Po prostu ich nie będzie bo szkoda marnować bity na dyskach :clowning

To kiedy mogę zacząć czyszczenie offtopu ? :clowning

Nie porównuj każdej dyskusji z którą się nie zgadzasz do rynsztoka. Po to jest offtop .

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie porównuj każdej dyskusji z którą się nie zgadzasz do rynsztoka. Po to jest offtop .
 
 
Każda jedna polityczna z Twoim udziałem zamienia się wczesniej czy później w rynsztok. A po drugie to jest forum akwarystyczne i myślę, że najwyższa pora by było akwarystyczne. W offtopach to sobie można podyskutować jak już, to o jakiś ciekawych tematach czy innym hobby a nie walczyć z zacietrzewieniem z PIS czy z inną partia czy prowadzić krucjaty antyszczepionkowe. IMHO na wszelaką propagandę, indoktrynacje na forum akwarystycznym nie powinno być miejsca i Regulamin jasno powinien to regulowac. A tymczasem jest jak jest - TWN i inni Reptilianie.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci . 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, VDR napisał:

Każda jedna polityczna z Twoim udziałem zamienia się wczesniej czy później w rynsztok. A po drugie to jest forum akwarystyczne i myślę, że najwyższa pora by było akwarystyczne. W offtopach to sobie można podyskutować jak już, to o jakiś ciekawych tematach czy innym hobby a nie walczyć z zacietrzewieniem z PIS czy z inną partia czy prowadzić krucjaty antyszczepionkowe. IMHO na wszelaką propagandę, indoktrynacje na forum akwarystycznym nie powinno być miejsca i Regulamin jasno powinien to regulowac. A tymczasem jest jak jest - TWN i inni Reptilianie.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Zamienia się w rynsztok i sam w niej uczestniczysz .Każdy ma prawo mieć swoje zdanie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JerzyB napisał:

Zamienia się w rynsztok i sam w niej uczestniczysz .Każdy ma prawo mieć swoje zdanie . 

A czy ja twierdze ze nie ma miec prawa ? O polityce można dyskutować w sposob cywilizowany tylko trzeba umieć. A, że na tym forum mało kto potrafi to dla zasady od razu temat polityczny powinien lądować w koszu. Takie mam zdanie i zgodnie z tym co napisałes mam do niego prawo. Myśle, że wyczerpałem się w tym temacie. A teraz żegnam. 
 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, VDR napisał:

A czy ja twierdze ze nie ma miec prawa ? O polityce można dyskutować w sposob cywilizowany tylko trzeba umieć. A, że na tym forum mało kto potrafi to dla zasady od razu temat polityczny powinien lądować w koszu. Takie mam zdanie i zgodnie z tym co napisałes mam do niego prawo. Myśle, że wyczerpałem się w tym temacie. A teraz żegnam. 
 

Żegnam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie na wstrzymanie szkoda czasów i nerwów . Lepiej wstawcie jakieś fajne foty . Niech mnie oczy pocieszą po tym jak mi tyle acropor poleciało :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co z Wami...? Nie jestem długo na  forum ale też już różne dziwne posty tu widziałem... Nabierzmy wszyscy nieco dystansu do życia i do innych.

Pamiętajmy, że we wpisach na forum nie słychać wielu "niewerbalnych" elementów wypowiedzi dlatego warto je formułować z rozwagą i odczytywać pamiętając o "ułomnościach" takiej drogi komunikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 godzin temu, AnT napisał:

Jak dzieci . 

Gorzej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.