Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

4 minuty temu, AnT napisał:

Mam pytanie daje medium do kubła . 

Np. Matrix , Siporax , Pumex itp ???

Co ile je czyścić i dlaczego - powód ? 

Ja w kaskadzie wstrząsem teoretycznie raz na 2 tyg praktycznie raz na miesiąc. Ale Ty masz prefiltr i to pewnie fajnie działa. Nie przejmował bym się zbytnio co jakiś czas otworzylbym kubeł zajrzał co i jak wstrząsnął i tyle. Nie wiem czy jest sens częściej niż raz na miesiąc. I

 

Co do takiego kubła kiedyś widziałem fajne konstrukcje filtrów z beczki to by mogłobyc fajne. Beczkę można kupić 20/30 czy nawet 100l. Kiedyś nawet o tym myślałem zamiast Tidala :) 

sith114

sith114

3 minuty temu, AnT napisał:

Mam pytanie daje medium do kubła . 

Np. Matrix , Siporax , Pumex itp ???

Co ile je czyścić i dlaczego - powód ? 

Ja w kaskadzie wstrząsem teoretycznie raz na 2 tyg praktycznie raz na miesiąc. Ale Ty masz prefiltr i to pewnie fajnie działa. Nie przejmował bym się zbytnio co jakiś czas otworzylbym kubeł zajrzał co i jak wstrząsnął i tyle. Nie wiem czy jest sens częściej niż raz na miesiąc. I

 

Co do takiego kubła kiedyś widziałem fajne konstrukcje filtrów z beczki to by mogłobyc fajne. Beczkę można kulić 20/30 czy nawet 100l. Kiedyś nawet o tym myślałem zamiast Tidala :) 

sith114

sith114

1 minutę temu, AnT napisał:

Mam pytanie daje medium do kubła . 

Np. Matrix , Siporax , Pumex itp ???

Co ile je czyścić i dlaczego - powód ? 

Ja w kaskadzie wstrząsem teoretycznie raz na 2 tyg praktycznie raz na miesiąc. Ale Ty masz prefiltr i to pewnie fajnie działa. Nie przejmował bym się zbytnio co jakiś czas otworzylbym kubeł zajrzał co i jak wstrząsnął i tyle. Nie wiem czy jest sens częściej niż raz na miesiąc. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.