Skocz do zawartości

Historia edycji

Hoom

Hoom

58 minutes ago, pj007 said:

Jakie parametry, światło i cyrkulację masz? 

To jest u mnie bardzo drażliwy temat :( . Bo miałem , przepraszam wciąż mam pomór acropor . Straciłem około 80% w trzy miesiące . Wcześniej miałem PO4 0,02 i no3 0,6 . Od trzech miesięcy podnoszę parametry i mam je gdzieś no3 skoczyło do 2-4 a PO4 0,1-0,3 . Po za tym raz w tygodniu robie z akwarium zupę . Biorę 10 kostek mrożonek ( ikrę ryb i krabów i widlonogi ) miksuje je do tego dodaje dużą łyżeczkę reef roids i 50ml red sea AB+ A półgodziny wcześniej wlewam reef boster. I wlewam to do akwarium . Woda sie robi biała tylko płatków owsianych brak :) . Wszystkie korale najpierw dostają to do dzioba a później tylko cyrkulacja chodzi przez dwie godziny . Po dwóch godzinach bez pompy obiegowej woda kryształ , a korale napompowane ze szok . Np, galaxea przyrosła mi w ciągu 6 miesięcy o 500% . Wczoraj ją ofragowałem i mam 100 szczepek a galaxea nie wiele sie zmniejszyła po tym 

szkoda ze acry padają no cóż 

Hoom

Hoom

47 minutes ago, pj007 said:

Jakie parametry, światło i cyrkulację masz? 

To jest u mnie bardzo drażliwy temat :( . Bo miałem , przepraszam wciąż mam pomór acropor . Straciłem około 80% w trzy miesiące . Wcześniej miałem PO4 0,02 i no3 0,6 . Od trzech miesięcy podnoszę parametry i mam je gdzieś no3 skoczyło do 2-4 a PO4 0,1-0,3 . Po za tym raz w tygodniu robie z akwarium zupę . Biorę 10 kostek mrożonek ( ikrę ryb i krabów i widlonogi ) miksuje je do tego dodaje dużą łyżeczkę reef roids i 50ml red sea AB+ A półgodziny wcześniej wlewam reef boster. I wlewam to do akwarium . Woda sie robi biała tylko płatków owsianych brak :) . Wszystkie korale najpierw dostają to do dzioba a później tylko cyrkulacja chodzi przez dwie godziny . Po dwóch godzinach bez pompy obiegowej woda kryształ , a korale napompowane ze szok . Np, galaxea przyrosła mi w ciągu 6 miesięcy o 500% . Wczoraj o ofragowałem i ma 100 szczepek a galaxea nie wiele sie zmniejszyła po tym 

szkoda ze acry padają no cóż 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.