Skocz do zawartości
luft

Zlot Zagadka - OCEANIKA - Chrusty pod Kielcami pazdziernik 2021

Jaka data byłaby dla Ciebie optymalną na Zlot (z poniżej wymienionych)?   

15 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Jaka data byłaby dla Ciebie optymalną na Zlot (z poniżej wymienionych)?

    • 11.11 (czwartek)-13.11.2021
      0
    • 12.11 (piątek)-14.11.2021 (niedziela)
    • piątek 19.11-21.11 niedziela

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 2021.11.29 o 10:01

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

wywołano mnie do tablicy odnosnie zlotu wiec zakladam nowy temat, który ma na celu sprawdzenie, czy rzeczywiście są chętni żeby sie w tym roku spotkać w posolonym gronie. 

Miejsce Oceanika koło Kielc 

Termin: mysle ze druga połowa pazdziernika

od piątku wieczorem do niedzieli rano  (2 noclegi) - wszystko kazdy z osobna by sobie rezewowal i opłacał w ośrodku wg wlasnego zyczenia:

- od kiedy do kiedy

- jakie jedzenie 

-etc

Ze swojej strony starałbym się załatwić tam salę dla nas do posiadówek, jakieś zwiedzanko tematyczne i jakieś gadżety od sponsorów.

Jesli interesuje Cię realne wzięcie udziału w zlocie wpisz się niezobowiązująco na listę by mozna było oszacować wydarzenie w liczbach i podać jakieś wartości do rezerwacji dla Ośrodka. Jutro mam otrzymać info dotyczące dostępności terminów. 

https://www.polanika.pl/ - tutaj moza obejrzec osrodek i cenniki (mysle ze wynegocjujemy lepsze warunki...)

piszcie co myslicie

pozdro

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak nie znam warunków cenowych

poprzednio przed pandemią tak to wyglądało: 

 


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się spotkam... tylko czy są tam pokoje 1 osobowe .
 

Cytat

125 pokoi w tym 3 apartamenty, 17 pokoi o podwyższonym standardzie i 105 pokoi 2 osobowych z mozliwoscia dostawki

 

Cytat

Cześć hotelowa budynku głównego oferuje 2 pokoje jednoosobowe.


Można się nieco w tym pogubić... niby są a jednak próbując ustawić rezerwację ich jednak nie ma.

Ale listę ktoś musi rozpocząć...

1.Chwialek - pok1 osobowy (na ten moment)

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osrodek wczesniejszymi laty oferowal pewną wydzielona pulę w danej lokalizacji ogromnego kompleksu... i rezerwowalo sie poprzez kontakt z recepcja na ustalonych dla nas warunkach


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem info z ośrodka, że październik odpada

powyżej utworzyłem ankietę z prośbą o wzięcie w niej udziału

co do ceny myślę, że pełen pakiet nocleg z pełnym wyżywieniem będzie w okolicach 370zł od osoby

sobota byłaby dniem w którym najwięcej się dzieje od strony merytorycznej...


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chętnie zajrzał w jeden dzień [emoji16]...tyle tylko że bez noclegu bo ja tubylec jestem[emoji16]

Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Lacmar napisał:

Ja też bym chętnie zajrzał w jeden dzień emoji16.png...tyle tylko że bez noclegu bo ja tubylec jestememoji16.png

Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka
 

Na poprzednim zlocie sporo ludzi wpadlo na jeden dzień co się ceni, że chcieli się zobaczyć i pogadać 


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

coś mi się zdaje, że pokolenie ludzi, którzy lubią sie spotykac na zywo chyba powoli przemija :)

Świat wirtualny wypiera tradycyjne formy wszelkich aktywnosci 

Żebym chciał zadać sobie trud (duzo pracy), żeby zorganizować ten zlot na niezlym poziomie z jakimiś atrakcjami w temacie

- potrzeba trzonu 30 osób/ 6-8 samochodów osobowych z ludzmi :) z deklaracją wiążącą do końca tygodnia. Inaczej myslenie o tej zabawie w międzypandemicznym okresie traci sens.

Jeśli do 1 pazdziernika nie zbierze się powyższa pula zdecydowanych na wyjazd osób to grzecznie zamknę temat :)

1. luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, luft napisał:

Hej

coś mi się zdaje, że pokolenie ludzi, którzy lubią sie spotykac na zywo chyba powoli przemija :)

Świat wirtualny wypiera tradycyjne formy wszelkich aktywnosci 

Żebym chciał zadać sobie trud (duzo pracy), żeby zorganizować ten zlot na niezlym poziomie z jakimiś atrakcjami w temacie

- potrzeba trzonu 30 osób/ 6-8 samochodów osobowych z ludzmi :) z deklaracją wiążącą do końca tygodnia. Inaczej myslenie o tej zabawie w międzypandemicznym okresie traci sens.

Jeśli do 1 pazdziernika nie zbierze się powyższa pula zdecydowanych na wyjazd osób to grzecznie zamknę temat :)

1. luft

2 .AnT

 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, AnT napisał:

1.Luft

2 .AnT

 

3, BofT

Edytowane przez boft (wyświetl historię edycji)

Jest : BofT'owe +/- 288l w obiegu; 2x Maxpect Ethereal + ICV6, AquaMedic DC Runner 3.2, Gyre XF-330, Maxspect MJ- SK400, ~30kg rock, 10kg sand.

Było :  Mój Reefmax - Tunze 9002, 2 x Koralia nano 1600, Newjet1200, 1 x Ati Actinic, Aquablue plus, Aquablue special, ~15kg LR, ~6kg LS - start 13.01.2011 i nowy baniak 20L a w nim troche skałki i żwirku koralowego + krewetka modliszkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ważne jest który termin . ??? 

 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AnT napisał:

Tylko ważne jest który termin . ??? 

 

Dobre pytanie

19-21 11


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, chwialek napisał:

 

1. Luft

2. AnT

3. BofT

4. Dadario Dadariowa i 2Dadariątka

5. Chwialek

 

A Wy jedziecie?? @Tomol @Jukos @Alfik1980 @maqp @KrisNH @Nuclear1991 @Luk @Roman.P @LUK4344

@inmar @Włodzimierz @Ironista

 

 

A ja to co? Krowie spod ogona wypadłem?! Wstęp tylko dla towarzystwa wzajemnej adoracji?

Też bym się z Wami napił:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Raff 2020 napisał:

A ja to co? Krowie spod ogona wypadłem?! Wstęp tylko dla towarzystwa wzajemnej adoracji?

Też bym się z Wami napił:)

 

:) pytanie luźne w pierwszej linijce wymieniłem bezpośrednio znajomych z regionu w którym przebywam, wiadomo jadę autem więc pewnie i miejsce siedzące dla kogoś znajdę. A może ktoś mnie zabierze i nie będę musiał prowadzić...
W drugiej linii stali bywalcy Zlotów, z którymi jakże dawno człek się nie widział... być może wzmianka przykuje ich uwagę gdyż nie każdy i nie zawsze jest na forum a tak mają powiadomienie.

Ale słusznie... Masz u mnie piwko. Organizator zapewne nie przewiduje czarnej listy osób wykluczonych :)

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Rozumiem, że zlot musi się odbyć, tylko jest warunek ilościowy.

Pewnie ma tu ktoś listę zarejestrowanych osób, wystarczy wysłać każdemu zaproszenie i zdobędziemy niezbędne minimum.

Tak, czy owak w razie jakby brakło dwóch osób, to ja i małżonka zapchany dziurę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, chwialek napisał:

 Organizator zapewne nie przewiduje czarnej listy osób wykluczonych :)

Prośba o Przekazywanie informacji o złocie na wszystkich posolonych kanałach


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było   widziałem posta na FB wiec wszedłem. 

Ja się melduję wraz z małżonką. 

Na ostatnim zlocie w oceanice byłem sam, tym razem małżonka mi nie daruje,  chce jechać ze mną .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Luft

2. AnT

3. BofT

4. Dadario Dadariowa i 2Dadariątka

5. Chwialek

6. DarekB30 z małżonką

7. Katani z małżonką + 1 szt młodzieży.

36 minut temu, DarekB30 napisał:

Dawno mnie tu nie było   widziałem posta na FB wiec wszedłem. 

Darek jak twoje akwarium?

7 godzin temu, luft napisał:

Prośba o Przekazywanie informacji o złocie na wszystkich posolonych kanałach

Napisałem na Bandzie Coralz Poland. Tam jest 1200 osób zarejestrowanych

 


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie ale raczej się nie pojawię na Zlocie :( Chyba, że ekipa z Płocka się zbierze ale raczej wątpię bo sporo osób zlikwidowało akwa a "młodzież" się nie integruje. Może to wina pandemii??? 


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Luft
2. AnT
3. BofT
4. Dadario Dadariowa i 2Dadariątka
5. Chwialek
6. DarekB30 z małżonką
7. Katani z małżonką + 1 szt młodzieży.
8. Lacmar

Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodek nie marudź , tylko czekamy na listopad  :cheers::gathering:

 

 

10 godzin temu, Włodzimierz napisał:

 

a "młodzież" się nie integruje. Może to wina pandemii??? 

Oni nie czują tego co my  :secret:

 

 

 

Edytowane przez AnT (wyświetl historię edycji)

... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.09.2021 o 20:10, chwialek napisał:

1. Luft

2. AnT

3. BofT

4. Dadario Dadariowa i 2Dadariątka

5. Chwialek

 

A Wy jedziecie?? @Tomol @Jukos @Alfik1980 @maqp @KrisNH @Nuclear1991 @Luk @Roman.P @LUK4344

@inmar @Włodzimierz @Ironista

 

Zastanawiamy się z Marzeną. Wiesz, u mnie to będzie zależało od dostępności "niani" :)

 

EDIT:

1. Luft
2. AnT
3. BofT
4. Dadario Dadariowa i 2Dadariątka
5. Chwialek
6. DarekB30 z małżonką
7. Katani z małżonką + 1 szt młodzieży.
8. Lacmar

9. JUKOS z małżonką (wstępnie) :)

Edytowane przez Jukos (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ciekawości ja 15-17 październik integruję się zlotowo z innego forum w naszym ośrodku w Milówce,ciekawe jak będzie.W sprawie tego zlotu jeszcze nie podjąłem decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.