Skocz do zawartości
luft

Zlot Zagadka - OCEANIKA - Chrusty pod Kielcami pazdziernik 2021

Jaka data byłaby dla Ciebie optymalną na Zlot (z poniżej wymienionych)?   

15 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Jaka data byłaby dla Ciebie optymalną na Zlot (z poniżej wymienionych)?

    • 11.11 (czwartek)-13.11.2021
      0
    • 12.11 (piątek)-14.11.2021 (niedziela)
    • piątek 19.11-21.11 niedziela

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 2021.11.29 o 10:01

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, inmar napisał:

Dla ciekawości ja 15-17 październik integruję się zlotowo z innego forum w naszym ośrodku w Milówce,ciekawe jak będzie.W sprawie tego zlotu jeszcze nie podjąłem decyzji.

Pozdrow Milowke zatem i zbieraj siły na kolejny wyjazd :) zbiera się fajna ekipa z tego co słyszę przez telefon 


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Widzę, że tłumy takie iż trzeba zrobić selekcję na zlot :D

Zamówiłem prelegentów i takie tam wstępnie... lecz z tego co widzę to po weekendzie zamknę temat na amen.

 

 

 

 


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, inmar napisał:

Może w tym Ustroniu,gdzie mamy kasę od prawie dwóch lat ?

Hej,

myslisz, ze miejsce robi frekwencje, czy pora roku ? Czy jeszcze jakieś inne czynniki?

Oceanikę wybrałem bo znam to miejsce, są tam warunki i na zabawę i odpoczynek wg potrzeb kazdego zlotowicza, a do tego jest tam sporo słonej wody. Lokalizacyjnie to nie środek Polski, ale też nie są to przygraniczne obrzeża kraju. 

Z tego co wspominał Alfik Ustroń planuje na wiosne/majówkę. 

Temat ten założyłem bo takowe pytanie o zlot padło, a sam chetnie bym się wyrwał z monotonii codzienności :) No, ale jak nie ma chętnych to będzie trzeba samemu z rodziną się gdzieś wybrać na weekend za miasto :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amen 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam 30 min autem od Oceaniki więc na jeden dzień chętnie wpadnę poznać Was osobiście. Może byśmy zorganizowali jakiegoś frag swapa?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, grzechotnic napisał:

Ja mieszkam 30 min autem od Oceaniki więc na jeden dzień chętnie wpadnę poznać Was osobiście. Może byśmy zorganizowali jakiegoś frag swapa?

 

na poprzednim zlocie chłopaki z Oceaniki na moja prosbe przygotowali zbiornik by ludzie mogli się wymieniać ze sobą koralowcami. No ale jak widzisz dla kilku ludzi nikt nie bedzie targać 300 litrów wody stąd zależało mi na frekwencji bym mial karte przetargowa w dopieszczaniu wydarzenia


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, luft napisał:

zależało mi na frekwencji

Mariusz mnie się wydaje, że ludzie się boją, że w listopadzie znowu wszystko będzie zamknięte. Niestety dobowe liczby zakażeń nie napawają optymizmem, a nasz rząd robi co chce i kiedy chce :( i to może być główną przyczyną niskiego zainteresowania.


 

Edytowane przez Jukos (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Jukos napisał:

Mariusz mnie się wydaje, że ludzie się boją, że w listopadzie znowu wszystko będzie zamknięte. Niestety dobowe liczby zakażeń nie napawają optymizmem, a nasz rząd robi co chce i kiedy chce :( i to może być główną przyczyną niskiego zainteresowania.

no możesz mieć racje

osobiście bazuję na przeswiadczeniu, że świata juz nie stać na twarde blokady :)

z ciekawości zapytam, czy i ile czasu trzeba by czekać, żeby ośrodek zwrócił zaliczki na konta wplacających

pozdro 


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że temat umarł ?


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.