Skocz do zawartości

Historia edycji

Arek77

Arek77

2 godziny temu, jarx34 napisał:

Akwarium zalałem solanką z wody ro w niedzielę, nie wiem co dalej , co włożyć do filtra i jak rozpocząć dojrzewanie, mam suchą skałę i żywy piasek

Nie wiem jak jest ta kaskada zbudowana...ja bym polecał opakowanie Life bio fil od AF gruba warstwa waty. Wlać jakieś bakterie ba start (np probidio, microbe lift special blend czy coś podobnego). Odczekać tydzień, posprawdzać sprzęt. Po tygodniu wlać trochę wody z podmiany z działającego akwa, i jeśli to możliwe to trochę mułu lub trochę piasku z tego akwa.  

40 minut temu, fOe napisał:

Jakieś światło będzie? 

 

Arek77

Arek77

1 godzinę temu, jarx34 napisał:

Akwarium zalałem solanką z wody ro w niedzielę, nie wiem co dalej , co włożyć do filtra i jak rozpocząć dojrzewanie, mam suchą skałę i żywy piasek

Nie wiem jak jest ta kaskada zbudowana...ha bym polecał opakowanie Life bio fil od AF gruba warstwa waty. Wlać jakieś bakterie ba start (np probidio, microbe lift special blend czy coś podobnego). Odczekać tydzień, posprawdzać sprzęt. Po tygodniu wlać trochę wody s podmiany z działającego akwa, i jeśli to możliwe to trochę mułu lub trochę piasku z tego akwa.  

34 minuty temu, fOe napisał:

Jakieś światło będzie? 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.