Skocz do zawartości
Jano79

Gobiodon

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś z was gobiodon okinawe i historio w jednym baniaku zastanawiam się czy mogę kupić moje akwa to 45*45*45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem możesz kupić , jest zalecany do nano od 60l i mało pływa . Więcej siedzi między koralami . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jano79 napisał:

Miał ktoś z was gobiodon okinawe i historio w jednym baniaku zastanawiam się czy mogę kupić moje akwa to 45*45*45

A czemu chcesz mieć dwa Gobiodony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jano79 napisał:

Obydwie? W opisach jest napisane że mogą się tłuc między soba

Chcesz mieć 2? To raczej możesz zapomnieć . Widziałem różne odmiany i grało , ale tej samej nie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa i nic sie nie dzieje. Faktem jest to że ryby do pływających po zbiorniku nie należą. Siedzą albo w miękasach albo w grotach.


Szkło OW 100x70x50,lampa diy 8x39w + LEDy Fluo,obieg NewJet4500,2 x rw-8,odpieniacz diy na pompie aquabee 2000/1,filtr przepływowy,Reef Salt AF,balling AF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sider napisał:

Mam dwa i nic sie nie dzieje. Faktem jest to że ryby do pływających po zbiorniku nie należą. Siedzą albo w miękasach albo w grotach.

Hej ja mam 45*45*45 z twojego doświadczenia myślisz że będzie ok?,  podgryzają u ciebie korale? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaniepokoiliście mnie trochę, ponieważ w kostce 30x30x30 miałem parkę żółtych gobiodonów, a obecnie właśnie wpuściłem dwa do swojego... Siedziały sobie w koralu do czasu kiedy hepatusowi  odbiło... Zobaczył gobiodony i oczywiście sam się władował w krzak twardzieli, czym przepłoszył gobiodony, no i teraz siedzą w skale... :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam oba w 250l i okinawae tłucze tego drugiego. Wszystko zależy od ryby jedna będzie tłukła druga nie.


ReefMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.