Skocz do zawartości
minio_p

korzystanie z targowiska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym sprzedać kilka ryb, konkretnie sześć sztuk, pięciu gatunków. Jak uzyskać dostęp do wystawienia ogłoszenia. Najpierw muszę zrobić przelew, a po opłacie uzyskam możliwość pisania postów? Jeszcze jedno pytanie, jeżeli mam do sprzedaży dwie ryby tego samego gatunku, to czy muszę pisać dwa oddzielne ogłoszenia?

Dziękuję z góry za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, minio_p napisał:

Witam.

Chciałbym sprzedać kilka ryb, konkretnie sześć sztuk, pięciu gatunków. Jak uzyskać dostęp do wystawienia ogłoszenia. Najpierw muszę zrobić przelew, a po opłacie uzyskam możliwość pisania postów? Jeszcze jedno pytanie, jeżeli mam do sprzedaży dwie ryby tego samego gatunku, to czy muszę pisać dwa oddzielne ogłoszenia?

Dziękuję z góry za odpowiedzi.

Przeczytaj regulamin targowiska, tam jest wszystko wypisane, myślę że dasz radę, jak masz jakieś pytania zapraszam na PW pomogę rozwiązać problem ;)

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czytałem dlatego chciałem wyjaśnić pewne kwestie techniczne. W Twoim poście nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, minio_p napisał:

Tak, czytałem dlatego chciałem wyjaśnić pewne kwestie techniczne. W Twoim poście nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości.

Nie bardzo rozumiem czy szukasz zaczepki czy jak, 

w regulaminie jest opisane wszystko,  zaoferowałam pomoc na Pw, ale wolałeś puścić posta że nie uzyskałeś odp na pytania.

1 ogłoszenie= jedna ryba itd,

Pierw wpłata, potem ogłoszenie .

To wszystko jest w regulaminie 

Cytat

Zasada dodawania ogłoszenia jest prosta – jeden produkt/szczepka/ryba/roślina itp. – 1 ogłoszenie. Nie można w pojedynczym ogłoszeniu multiplikować szczepek czy innych przedmiotó itp.

 

Za ogłoszenia można zapłacić przelewem natychmiastowym poprzez system Payu lub tradycyjnie na konto:

Bona Fide 58 8351 0003 0008 7883 3000 0010 podając w tytule swój nick z forum

 

 

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam zaczepki tylko informacji. Chodzi mi o to co będzie po dokonaniu wpłaty.  Będę miał możliwość napisania postów w ilości równej sumie wpłat, czy jakoś inaczej to się odbywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, minio_p napisał:

Nie szukam zaczepki tylko informacji. Chodzi mi o to co będzie po dokonaniu wpłaty.  Będę miał możliwość napisania postów w ilości równej sumie wpłat, czy jakoś inaczej to się odbywa.

Po dokonaniu wpłaty, w danym dziale wybranym przez Ciebie odblokuje się dostęp do ogłoszenia,  jeśli wykupisz 10szt (to min) ro masz 10 ogłoszeń. 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo, o to mi właśnie chodziło. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.