Skocz do zawartości
albanos72

TVN prawda całą dobę

Rekomendowane odpowiedzi

Zostawię bez komentarza :-) 

Nie mogłem powstrzymać się bez komentarza, zdjęcie robi za komentarz.

16376776906fc2e706a569bb421d558af99af8a4499eb01f979ece13880d2e3b54a7ad288e.jpg

Fajne podsumowanie polskiego dziennikarstwa przez Mazurka i Stanowskiego.

 

Edytowane przez albanos72 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na co liczysz dziennikarstwo od dobrych paru lat miało się źle a umarło na początku 2020, kto płaci tego prawdę pokazują a kłamstwo powtórzone 100 x staje się prawda  

A pana mazurka no słuchać mi się nie chce bo słuchałem w radiu jak cisnął polityków w wywiadach u siebie goście zaorani a potem razem wódeczka na urodzinach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Timek napisał:

Nie wiem na co liczysz dziennikarstwo od dobrych paru lat miało się źle a umarło na początku 2020, kto płaci tego prawdę pokazują a kłamstwo powtórzone 100 x staje się prawda  

A pana mazurka no słuchać mi się nie chce bo słuchałem w radiu jak cisnął polityków w wywiadach u siebie goście zaorani a potem razem wódeczka na urodzinach :D

Na nic nie liczę, dobrze wiem że dziennikarstwo w Polsce i na świecie jest G warte.  Jak można takie coś ludziom puścić, najgorsze jest to że ludzie w takie bzdury wieżą. Ja tam Mazurka lubię posłuchać w RMFie. Wszystkich mniej więcej równo traktuje. Widać ilu baranów mamy w rządzie i jak beznadziejna jest opozycja. Mazurek zaprosił polityków ze wszystkich stron więc nie przeszkadza mi to.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolejny temat do GB, już dawno nic nie było.

Odważnie :thumbsup:

Ps. Co do tytułu tematu, wolę już taką prawdę jak w TVP Info. :coffee:


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Beti napisał:

Widzę że kolejny temat do GB, już dawno nic nie było.

Odważnie :thumbsup:

Ps. Co do tytułu tematu, wolę już taką prawdę jak w TVP Info. :coffee:

W sumie to miałem wkleić tylko ten film Stanowskiego i Mazurka bo mądrze gadają a tu nagle TVN nadaje materiał o gościu który płynął 6 dni rzeką w lodowatej wodzie. Nie mogłem się powstrzymać i nie wkleić tego materiału. Dla mnie wszystkie madia są takie same jeden wielki syf  szczujący jednych na drugich. Trochę Polsat z tego się wyłamuje ale jego nikt nie chce oglądać bo nie mówią tego co by chcieli usłyszeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, albanos72 napisał:

W sumie to miałem wkleić tylko ten film Stanowskiego i Mazurka bo mądrze gadają a tu nagle TVN nadaje materiał o gościu który płynął 6 dni rzeką w lodowatej wodzie. Nie mogłem się powstrzymać i nie wkleić tego materiału. Dla mnie wszystkie madia są takie same jeden wielki syf  szczujący jednych na drugich. Trochę Polsat z tego się wyłamuje ale jego nikt nie chce oglądać bo nie mówią tego co by chcieli usłyszeć.

W tvp info  propaganda co dnia ,  Tobie to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, JerzyB napisał:

W tvp info  propaganda co dnia ,  Tobie to nie przeszkadza.

Nie przeszkadza mi bo nie oglądam, nie potrzebuję wiem co powiedzą. Za kogo trzeba mieć swoich widzów żeby im wmawiać że uchodźca płynął 6 dni rzekom. Najgorsze jest to że oni w to uwierzą.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, albanos72 napisał:

Nie przeszkadza mi bo nie oglądam, nie potrzebuję wiem co powiedzą. Za kogo trzeba mieć swoich widzów żeby im wmawiać że uchodźca płynął 6 dni rzekom. Najgorsze jest to że oni w to uwierzą.  

Nie pleć bzdur człowieku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:clowning komedia, 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.11.2021 o 18:39, Beti napisał:

:clowning komedia,

Też miałem bekę jak oglądałem ten materiał skierowany do wyznawców TVN.Takiego steku bzdur dawno nie słyszałem ale sporo w to uwierzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Będzie spokój w mediach , sejm   przegłosował. Wiadomo , co będzie dalej , przydupas kaczora podpisze , albo  pisowski trybunał konstytucyjny.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony ? poczytaj , co Kurski wyczyniał. Myślisz , że każdy dzięnnikarz  jest nieskazitelny.  Ale tu nie chodzi o dzięnnikarza , tu chodzi o coś więcej . Nie wiesz , to powiem  chodzi , o wolne media. Dzisiaj pisowcy zrobili co chcieli od dawna , bez żadnych zahamowań . Jak się to skończy , czas pokaże . Dla mnie to oczywiste , druga Rosja , Białorus i Węgry .

Edytowane przez JerzyB (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, JerzyB napisał:

Zadowolony ? poczytaj , co Kurski wyczyniał. Myślisz , że każdy dzięnnikarz  jest nieskazitelny.  Ale tu nie chodzi o dzięnnikarza , tu chodzi o coś więcej . Nie wiesz , to powiem , chodzi o wolne media..

Nie zadowolony tylko ubawiony. Gość przez tyle lat stękał coś o praworządności a sam prawo miał gdzieś. Co z tym TVN nie tak jak nie pijak to gość prowadzący auto sześć lat bez prawo jazdy. "Wolne sądy" też mu dały dotkliwą karę, pewno do końca życia po tej karze się nie pozbiera. Powinien się odwołać jak Najsztub może go uniewinnią. Mam gdzieś Kurskiego, w sumie to nie mogę na jego mordę patrzeć. Niezależna dziennikarka, uczennica Urbana TW Stokrotka i tak jest najlepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVN: PIS jest zły!!! 
TVP: Lewaki są złe!!!

Polsat: Matka zeżarła dziecko !!!!

Hahahahaha . Trzeba sobie wyciągnąć średnią, lub po prostu nie oglądać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JarekT napisał:

TVN: PIS jest zły!!! 
TVP: Lewaki są złe!!!

Polsat: Matka zeżarła dziecko !!!!

Hahahahaha . Trzeba sobie wyciągnąć średnią, lub po prostu nie oglądać ;)

Zapomniałeś o TV Trwam


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, albanos72 napisał:

Nie zadowolony tylko ubawiony. Gość przez tyle lat stękał coś o praworządności a sam prawo miał gdzieś. Co z tym TVN nie tak jak nie pijak to gość prowadzący auto sześć lat bez prawo jazdy. "Wolne sądy" też mu dały dotkliwą karę, pewno do końca życia po tej karze się nie pozbiera. Powinien się odwołać jak Najsztub może go uniewinnią. Mam gdzieś Kurskiego, w sumie to nie mogę na jego mordę patrzeć. Niezależna dziennikarka, uczennica Urbana TW Stokrotka i tak jest najlepsza.

@albanos72 Mam gdzieś Kurskiego, w sumie to nie mogę na jego mordę patrzeć

Chociaż w jednym się zgadzamy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, JerzyB napisał:

@albanos72 Mam gdzieś Kurskiego, w sumie to nie mogę na jego mordę patrzeć

@JerzyB

Możemy sobie pisać wszystko, ale bez obrażania innych ludzi, mimo że nawet nie odpowiadają nam partie politycznie, prywatne sprawy czy gwiazdy TV, itd, to nie miejsce na tego typu ocenę. 

Więc, upominam i proszę o poszanowanie regulaminu forum. 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, JerzyB napisał:

Zadowolony ?  Dla mnie to oczywiste , druga Rosja , Białorus i Węgry .

Nie narzekam. Jestem bardzo zadowolony.  Większość też jest zadowolona i dlatego nie wybrała twojego idola a to pech !

Nie przydupas dla ciebie Pan i Rząd wybrany demokratycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi co powiedział a nie co kto o kim napisał. Jakiś marny redaktor który wypisuje dyrdymały i do niedawna był pracownikiem TVP w antysalonie , ale pewnie wyrzucony i bezrobotny piszę jakieś bajki o swoim były pracodawcy. Kaczyński w ogóle nie jest zainteresowany likwidacją stacji w której stałymi gośćmi jest rząd. Ta nagrana opozycja jest im potrzebna.

Kaczor to świetny strateg i ma zdecydowaną większość w sejmie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Ben_sage napisał:

Pokaż mi co powiedział a nie co kto o kim napisał. Jakiś marny redaktor który wypisuje dyrdymały i do niedawna był pracownikiem TVP w antysalonie , ale pewnie wyrzucony i bezrobotny piszę jakieś bajki o swoim były pracodawcy. Kaczyński w ogóle nie jest zainteresowany likwidacją stacji w której stałymi gośćmi jest rząd. Ta nagrana opozycja jest im potrzebna.

Kaczor to świetny strateg i ma zdecydowaną większość w sejmie.

 

Kaczor ma kupioną większąść w sejmie .Spójrzmy prawdzie w oczy . To nie strateg , to dyktator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.