Skocz do zawartości
albanos72

TVN prawda całą dobę

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam interes partyjny , by wygrać następne wybory  jest ważniejszy niż interes państwa. Unia Europejska się nie liczy , teraz lekceważą umowy  ze Stanami . Dobrze się to nie skończy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edward Miszczak, członek egzekutywy PZPR w radiu Kraków w PRL coś mówi o wolności mediów?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.12.2021 o 21:29, JerzyB napisał:

, to dyktator.

Dyktatorek typu Chaplin z 1940 który robi co mu każą i niewiele może. Suwerenność w Polsce nie istnieje. Sojusznicy czyli lewica , Platforma i jeszcze z Hołownią i Lempartami mógłby sobie piątkę przybić. Jeśli chodzi o osiągnięcia krajowe i na zewnątrz są podobnie jak ich poprzedników.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.12.2021 o 21:24, slider napisał:

Edward Miszczak, członek egzekutywy PZPR w radiu Kraków w PRL coś mówi o wolności mediów?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A czemu miałby nie mówić? Za jego czasów partia zdjęła z listy "Mniej niż zero" po 3 miesiącach; obecna partia zdjęła Kazika po jednym dniu i zlikwidowała najpopularniejszą audycję  w historii PR. Taka tam drobna różnica z kwestii wolności mediów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.12.2021 o 02:07, Ben_sage napisał:

Dyktatorek typu Chaplin z 1940 który robi co mu każą i niewiele może. Suwerenność w Polsce nie istnieje. Sojusznicy czyli lewica , Platforma i jeszcze z Hołownią i Lempartami mógłby sobie piątkę przybić. Jeśli chodzi o osiągnięcia krajowe i na zewnątrz są podobnie jak ich poprzedników.

 

Tak dyktator , chciał by mieć wszystko , kaczysko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, albanos72 napisał:

1639930127f16c5c27ba972e50727003bba30166269d5ea12d252a1be827693f4e10945c4d.jpg

Nienawidzisz prawdy , przełącz na tvinfo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tvn i prawda [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] no chyba, że myślisz o gazecie prawda


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TVN24 ryją ludziom mózgi coraz głębiej.
Jak cena paliwa rosła o kilka groszy to wyli, że to napędzi inflację.
Jak teraz cena paliwa spada o kilkadziesiąt groszy to wyją, że to nie będzie miało wpływu na inflację i obniżka to w zasadzie propaganda rządu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby obniżyć o 20gr najpierw trzeba podnieść o 50. Po obniżeniu naturalnie ogłosić sukces. To tak jak w black friday przed promocjami podnieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, slider napisał:

W TVN24 ryją ludziom mózgi coraz głębiej.
Jak cena paliwa rosła o kilka groszy to wyli, że to napędzi inflację.
Jak teraz cena paliwa spada o kilkadziesiąt groszy to wyją, że to nie będzie miało wpływu na inflację i obniżka to w zasadzie propaganda rządu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dobrze to napisane, od dziś tylko oglądam TVP INFO :thumbsup:

Komedia 

Wesołych świąt 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.12.2021 o 21:15, slider napisał:

Tvn i prawda emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png no chyba, że myślisz o gazecie prawda


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak prawda ,  jak do tond nikt  sprawy nie założył .

W dniu 21.12.2021 o 21:51, albanos72 napisał:

Jurek z pozdrowieniami dla Ciebie :-) 

FHJNZwUXsAMRoL0.jpg

1640017933f4c9f33149a4533d53adfea89c4322f6aac9add42e172e6baaa1d741aa98c027.jpg

Nie śmiej się z tvn , bo to jedyna tv która patrzy rządowi na ręce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rządowi na ręce to mogą patrzeć obywatele (nie mylić z lewakami)  a nie tvn owskie sługusy na niemiecko putinowskich usługach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, JerzyB napisał:

Tak prawda ,  jak do tond nikt  sprawy nie założył .

Nie śmiej się z tvn , bo to jedyna tv która patrzy rządowi na ręce .

Jurek ja myślę że Ty mnie trolujesz. Jaja sobie ze mnie robisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rofl::rofl::rofl:

:D:D:D Dobre to...

Niemieckie TVN, co Wy jeszcze nie wymyślicie :thumbsup:

 

 

 

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boicie się prawdy , tak jak pisowski rząd . Kaczorowi przeszkadzają niezależne media . Jeszcze dwa lata , jak nie sfałszują wyborów , to porozmawiamy .

Spokojnych Świąt życzę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, volf napisał:

Rządowi na ręce to mogą patrzeć obywatele (nie mylić z lewakami)  a nie tvn owskie sługusy na niemiecko putinowskich usługach. 

:rofl:

Żal mi co niektórych z was, naprawdę. Dotąd grzecznie siedziałem cicho ale po tym poście... 

@JerzyB szkoda na nich nerwów, już ich niestety nie przekonasz...

W TVN czasem coś wyolbrzymią, to prawda, ale w porównaniu z tym, co się dzieje w tvp... Pomijanie faktów, manipulacja, szkalowanie opozycji i ciągłe wychwalanie rządu są na porządku dziennym.

Przykro mi, że muszę dorastać w takim kraju, gdzie wolność słowa jest ograniczana, w szkołach mają pojawić się bardzo kontrowersyjne przedmioty (tak, będę musiał na przynajmniej niektóre uczęszczać), a relacje z Zachodem są na własne życzenie przez rząd pogarszane.

Wszystko, co tu napisałem to fakty, którym nikt nie ma prawa zaprzeczyć, a że w moim domu nie ogląda się telewizji nikt nie może mnie oskarżyć o "szerzenie tvnowskiej, pro niemieckiej propagandy" ;)

PS: @volf co masz do Niemców? Pytam z ciekawości.

W każdym razie ode mnie to wszystko, nie zamierzam tracić tu czasu na bezsensowne kłótnie.

Życzę WSZYSTKIM wesołych Świąt!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, antak napisał:

:rofl:

Żal mi co niektórych z was, naprawdę. Dotąd grzecznie siedziałem cicho ale po tym poście... 

@JerzyB szkoda na nich nerwów, już ich niestety nie przekonasz...

W TVN czasem coś wyolbrzymią, to prawda, ale w porównaniu z tym, co się dzieje w tvp... Pomijanie faktów, manipulacja, szkalowanie opozycji i ciągłe wychwalanie rządu są na porządku dziennym.

Przykro mi, że muszę dorastać w takim kraju, gdzie wolność słowa jest ograniczana, w szkołach mają pojawić się bardzo kontrowersyjne przedmioty (tak, będę musiał na przynajmniej niektóre uczęszczać), a relacje z Zachodem są na własne życzenie przez rząd pogarszane.

Wszystko, co tu napisałem to fakty, którym nikt nie ma prawa zaprzeczyć, a że w moim domu nie ogląda się telewizji nikt nie może mnie oskarżyć o "szerzenie tvnowskiej, pro niemieckiej propagandy" ;)

PS: @volf co masz do Niemców? Pytam z ciekawości.

W każdym razie ode mnie to wszystko, nie zamierzam tracić tu czasu na bezsensowne kłótnie.

Życzę WSZYSTKIM wesołych Świąt!!!

Nie mam zamiaru komentować tych niedorzeczności, powinno się za nie pozbawiać obywatelstwa. 

Ale to po następnych wyborach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych świąt :D


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w TVN już o tym mówili?


Podczas gdy Unia Europejska forsuje reformy klimatyczne, Niemcy zwiększają produkcję energii z węgla. Najnowsze dane Federalnego Urzędu Statystycznego pokazują, że rośnie udział tego surowca w energetycznym miksie Niemiec. W okresie od lipca do września tego roku miks ten wyniósł blisko 32 procent. Oznacza to wzrost o 5,5 punktu procentowego w stosunku do tego samego przedziału czasowego rok wcześniej.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, slider napisał:

Czy w TVN już o tym mówili?


Podczas gdy Unia Europejska forsuje reformy klimatyczne, Niemcy zwiększają produkcję energii z węgla. Najnowsze dane Federalnego Urzędu Statystycznego pokazują, że rośnie udział tego surowca w energetycznym miksie Niemiec. W okresie od lipca do września tego roku miks ten wyniósł blisko 32 procent. Oznacza to wzrost o 5,5 punktu procentowego w stosunku do tego samego przedziału czasowego rok wcześniej.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ty się nie martw o DE  , bo my jesteśmy o jakieś 20lat  za nimi , w produkcji energii  odnawialnej.

https://www.onet.pl/biznes/biznesalert/perzynski-kraje-uzaleznione-od-wegla-beda-zawsze-narzekac-na-system-eu-ets/1y325zg,30bc1058

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu wieści z fejkowego onetu. Współczuję.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.