Skocz do zawartości
albanos72

TVN prawda całą dobę

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.12.2021 o 15:17, Beti napisał:

Tez tak myślę, tylko pomyliłeś stacje,

Nic nie pomyliłem. Dla mnie podobny szajs niewiele się różniący który można odpalić jak się szuka kabaretu a niema nic ciekawszego. Z polityka niewiele ma to wspólnego co tam się pokazuje. Pokazuje się to co się chce pokazać a nie to czego nie chce. Są figuranci , jest szczekanie,reklamy i disco polo. Wystarczy to przeciętnemu odbiorcy do szczęścia.

Taki materiał może pomoże tym którzy chcieli by coś załapać a póki co nic nie łapią. Telewizja pełni wiele funkcji.Te opisywane w materiale to może połowa albo mniej ,ale są bardziej wyraziste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, JerzyB napisał:

Nareszcie Duda się zachował , jak prezydent.

A myślałeś ,że będzie inaczej taki naiwny?  no i pochwale dostał niezależny :clowning On nie podpiszę niczego co uderzy w zagraniczny podmiot. Jedyne na co stać tego figuranta to podpisanie ustawy śmieciowej która uderza w portfele Polaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory  , co było na rękę pisowi , to podpisywał . Czyżby stany palcem pogroziły:)

Ciekawe , co teraz pisowcy  wymyślą , na TVN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrażony na wszystkich . Unia go nie chce słuchać Stany , też . Ciekawe co teraz wymyśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 W przypadku TVN to będzie fake news bo jest to robione z premedytacją.  Więcej nic nie napiszę abyś nie posądziła mnie o hejt.

 

W dniu 30.12.2021 o 03:46, JerzyB napisał:

Obrażony na wszystkich . Unia go nie chce słuchać Stany , też . Ciekawe co teraz wymyśli.

Widziałem to samo nagranie na TVN 24 kilka dni temu z sugestią że stosunki  między panami się popsuły. Filmik jest z 2016 roku ale mało kto sobie zada chwilę trudu aby to sprawdzić.  Takie dorabianie filmów dla ludzi którzy chcą usłyszeć PiS jest zły pis ma ostre kły.  

 

Tutaj link z 2016 roku dla leniwych

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,19907887,zobacz-nagranie-z-serdecznego-przywitania-dudy-z-kaczynskim.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, albanos72 napisał:

Wklejasz a nawet nie sprawdzisz co wklejasz i podpisujesz, dokładnie tak się tworzy plotki. W przypadku TVN to będzie fake news bo jest to robione z premedytacją.  Więcej nic nie napiszę abyś nie posądziła mnie o hejt.

 

Widziałem to samo nagranie na TVN 24 kilka dni temu z sugestią że stosunki  między panami się popsuły. Filmik jest z 2016 roku ale mało kto sobie zada chwilę trudu aby to sprawdzić.  Takie dorabianie filmów dla ludzi którzy chcą usłyszeć PiS jest zły pis ma ostre kły.  

 

Tutaj link z 2016 roku dla leniwych

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,19907887,zobacz-nagranie-z-serdecznego-przywitania-dudy-z-kaczynskim.html

Nie piszę o filmiku , piszę o teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.12.2021 o 15:02, JerzyB napisał:

Do tej pory  , co było na rękę pisowi , to podpisywał . Czyżby stany palcem pogroziły:)

Ciekawe , co teraz pisowcy  wymyślą , na TVN.

Stany umysłowe,odmienne stany świadomości czy palec trzaskający?

Oczywiście , że coś wymyślą  już wymyślili. W tych czasach dla jednych lepszych a dla drugich gorszych tvp i tvn musi czymś nakarmić mniej wymagających odbiorców.

Na pytanie, czy PiS przegrał sprawę lex TVN, Ryszard Terlecki odpowiedział, że partia właściwie wygrała, bo "pokazała, że ma w Sejmie większość". Szef klubu PiS przyznał jednocześnie, że niewykluczony jest nowy projekt w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Ben_sage napisał:

Na pytanie, czy PiS przegrał sprawę lex TVN, Ryszard Terlecki odpowiedział, że partia właściwie wygrała, bo "pokazała, że ma w Sejmie większość". Szef klubu PiS przyznał jednocześnie, że niewykluczony jest nowy projekt w tej sprawie.

Ich retoryka sukcesu się nie zmienia, stosują też proste triki socjologiczne - np. okno Owertona czy kontrolowane przecieki, coś co w stanach używano parę lat temu (w sumie postęp, bo poprzednie ekipy było stać jedynie na małpowanie błękitnych koszul, bo ładnie w tv wyglądało). Ale społeczeństwo się na to łapie.

Nie chcę być Kasandrą, ale Polska miała już w historii zmianę jednego obozu władzy po podniesieniu cen posiłków na stołówce zakładowej, a teraz zmiany uderzyły w dużą grupę, cześć już protestuje, część jeszcze wypłat nie dostała. Problem w tym, że od pewnego czasu z wszystkich instytucji "państwowych" pracujących "merytorycznie" następuje odpływ doświadczonych pracowników do podmiotów prywatnych. Z jednej strony można głupio żartować że nareszcie nieroby wezmą się do roboty, z drugiej, należało by się zastanowić, jaki będzie efekt dla społeczeństwa, np. jak odejdzie kadra doświadczonych nauczycieli czy lekarzy - ilu z nas stać na prywatne usługi i szkoły?

Z resztą, po co daleko szukać... the facto już to się dzieje...:)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dobra zmiana uderzy w nas wszystkich . Mistrz propagandy wie , ja wyciągnąć nasze pieniądze .Zasłania się tarczami , bo  głupi naród ,  we wszystko uwierzy , jak kiedyś powiedział. Gdzie pieniądze z Brukseli którymi się chwalił . Nie dość , że nie ma , to jeszcze kary są naliczane . Mam już dość tego rządu .

Pozdrawiam

Edytowane przez JerzyB (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, JerzyB napisał:

. Gdzie pieniądze z Brukseli którymi się chwalił . Nie dość , że nie ma , to jeszcze kary są naliczane . Mam już dość tego rządu .

Pozdrawiam

Przepił i balował a co tobie do tych pieniędzy, naprawdę myślałeś , że coś ukręcisz z tego ? xD
 

11 godzin temu, JerzyB napisał:

Witam

Dobra zmiana uderzy w nas wszystkich . Mistrz propagandy wie , ja wyciągnąć nasze pieniądze .Zasłania się tarczami , bo  głupi naród ,  we wszystko uwierzy , jak kiedyś powiedział. Gdzie pieniądze z Brukseli którymi się chwalił . Nie dość , że nie ma , to jeszcze kary są naliczane . Mam już dość tego rządu .

Pozdrawiam

Coś tam uderzy w jednych bardziej drugich mniej. W wielu branżach jest dużo lepiej np kancelarie prawne, posady urzędnicze czy IT. Dobrze też jest dla tych co wynajmują mieszkania w stolicy przez drożyznę i wymogi banku można dyktować cenę . Kiedy jedni tracą drudzy zyskują.

Rząd może coś sypnie przed wyborami , musi już zbierać.

 

20 godzin temu, dale napisał:

 ilu z nas stać na prywatne usługi i szkoły?

Popyt reguluje rynek. Prywatne usługi będą tanieć jeśli będzie dużo chętnych będzie też konkurencja. Prywatnie mimo wszystko poziom jest dużo wyższy. Sam decydujesz o wszystkim.

Coraz więcej chętnych do prywatnych szkół i z roku na rok takich szkół przybywa. Koszt prywatnej szkoły nie jest jakiś kosmiczny. Najtańsze od 800-1000zł za miesiąc. To tyle co 4-5 zajęć z korepetycji.  10 lat temu sąsiad rolnik na działce w misce się mył. Dzisiaj ma łazienkę po remoncie i kupił sobie audi a4 b8 po lifcie. Polacy z roku na rok coraz bogatsi. 

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy Pan redaktor jeszcze pracuje w TVP :bump

To właśnie pokazuje że nawet wybrane osoby przez TVP do studia, też krytykują nowy WAŁ, tak jak i TVN nie ma różnicy. 

Ps. Docenił rząd " propagandą rządową "

No ale samo się ciśnie na język, nie dziwię się chłopinie.

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy ład bardzo dobry. Jeszcze przydałby się Sławek i Vincenty do pomocy. Propaganda w Polsce nie istnieje ,to jest uczciwy demokratycznie wybrany rząd tak jak poprzedni. Dobrze służą Polsce i coraz lepiej się żyję. Gdyby nie ten rzad to Polsce by nie sprzedali szczepionek. Realizują wszystkie plany zgodnie z koncepcją wyborców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Ben_sage napisał:

Nowy ład bardzo dobry. Jeszcze przydałby się Sławek i Vincenty do pomocy. Propaganda w Polsce nie istnieje ,to jest uczciwy demokratycznie wybrany rząd tak jak poprzedni. Dobrze służą Polsce i coraz lepiej się żyję. Gdyby nie ten rzad to Polsce by nie sprzedali szczepionek. Realizują wszystkie plany zgodnie z koncepcją wyborców.

Ile procent społeczęństwa ich wybrało ? Do tego jeszcze mieli pegasusa , po co?

Edytowane przez JerzyB (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ideowi poszli zagłosować a reszta bez pomysłu została w domach. Ten mały ale istotny % społeczeństwa ich wybrało. Lepiej na siłę nie wypychać ,bo zaznaczą jak na loterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy wspaniały rząd 

Wybitnych fachowców 

a ludzią się żyje coraz lepiej :rofl:

16 minut temu, Ben_sage napisał:

Ludzie ideowi poszli zagłosować a reszta bez pomysłu została w domach. Ten mały ale istotny % społeczeństwa ich wybrało. Lepiej na siłę nie wypychać ,bo zaznaczą jak na loterii.

 

jeśli jesteś pisowcem ok, ale nie opowiadaj takich bredni że jeśli nie szłam głosować na PiS i zostałam w domu bo nie miałam pomysłu, dobrze że ty jesteś światowy i ideowy,

powiem inaczej, mam cichą nadzieję że to są ostatnie tchnienia tego nieudacznego rządu najgorszego po PRL u.

Pisz tam sobie co tam chcesz, temat TVN jest na etapie tego wątku. 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pegasus w rękach przestępcy  Kaminskiego  , po co kupili , napisze , by mieć wszystkich pod kontrolą . To  dyktatura kaczora  .

Man nadzieję , że kiedyś się o wszystkim dowiemy .

Edytowane przez JerzyB (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, albanos72 napisał:

FIRgxHXXoAEdGhf.png

Myślisz , że to jest śmieszne. Chociaż raz to nie wina Tuska , kaczor się przyznał , że kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Beti napisał:

Mamy wspaniały rząd 

Wybitnych fachowców 

a ludzią się żyje coraz lepiej :rofl:

 

jeśli jesteś pisowcem ok, ale nie opowiadaj takich bredni że jeśli nie szłam głosować na PiS i zostałam w domu bo nie miałam pomysłu, dobrze że ty jesteś światowy i ideowy,

powiem inaczej, mam cichą nadzieję że to są ostatnie tchnienia tego nieudacznego rządu najgorszego po PRL u.

Pisz tam sobie co tam chcesz, temat TVN jest na etapie tego wątku. 

Pewnie są wspanialsi ci twoi , nie pisałem nic o wybitnych. Moim zdaniem żyje się dużo lepiej niż w prl. Mają po 2-3 auta w rodzinie, często klasy średniej lub premium i podróżują sobie po świecie. Spotykam kupę Polaków za granicą dosłownie w takich miejscach gdzie w ogóle bym się ich nie spodziewał , więc nie uważam by żyło im się źle.

Nigdzie nie pisałem , że jestem pisowcem. Pisałem tylko , że wielu ludziom żyje się dobrze. Ludzie którzy świadomie i celowo nie szli głosować nie powinni komentować.

Nadzieje możesz mieć i śnić, ale się nie spełni.

Piszę i wyrażam swoją opinie tak jak robisz to ty. Uważasz ,że bredzę a ja uważam , że sukces nie zapewnia rząd tylko ciężka praca i życiowy fart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Ben_sage napisał:

Pewnie są wspanialsi ci twoi , nie pisałem nic o wybitnych. Moim zdaniem żyje się dużo lepiej niż w prl. Mają po 2-3 auta w rodzinie, często klasy średniej lub premium i podróżują sobie po świecie. Spotykam kupę Polaków za granicą dosłownie w takich miejscach gdzie w ogóle bym się ich nie spodziewał , więc nie uważam by żyło im się źle.

Nigdzie nie pisałem , że jestem pisowcem. Pisałem tylko , że wielu ludziom żyje się dobrze. Ludzie którzy świadomie i celowo nie szli głosować nie powinni komentować.

Nadzieje możesz mieć i śnić, ale się nie spełni.

Piszę i wyrażam swoją opinie tak jak robisz to ty. Uważasz ,że bredzę a ja uważam , że sukces nie zapewnia rząd tylko ciężka praca i życiowy fart.

Wiadomo , że żyje się lepiej , jak za prlu , ale to nie zasługa obecnego dyktatorskiego rządu. Który jest arogancki i żadnej krytyki nie przyjmuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyktatorek stracił władzę w 2007 wzięli w tym udział jego braciszek i przyjaciel po lufie Donald.T.  Wcześniej ktoś przyjmował i przejmował się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.